یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ | Sunday 26 May 2019

انارکی محمدی در خصوص پیگیری وعده های وزرای دولت در سفرشان به انار گفت: همچنان پیگیر اجرایی شدن مصوبات هستیم و تاخیر در اجرای برخی از آنان به دلیل مشکلات بودجه ای است که دولت با آن مواجه است.

به گزارش ” انارما ” ، عصر دیروز یکشنبه ۲۰آبان جمعی از خبرنگاران انار با حضور در چهارمین نمایشگاه مطبوعات و هفدهمین نمایشگاه کتاب استان کرمان ضمن بازدید از این نمایشگاه در نشست خبری احمدانارکی محمدی نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس حضور یافتند.

انارکی در این نشست و در پاسخ به سوال خبرنگار انارما در خصوص پیگیری وعده های وزرای دولت در سفرشان به انار گفت: همچنان پیگیر اجرایی شدن مصوبات هستیم و تاخیر در اجرای برخی از آنان به دلیل مشکلات بودجه ای است که دولت با آن مواجه است.
وی در خصوص احداث زمین چمن مصنوعی بررگ گفت: زمین های چمن مصنوعی کوچک به صورت جداگانه و از سوی صنایع مس احداث شده و این موضوع مطمئنا باعث نخواهد شد که ما از خواسته اصلی جوانان مبنی بر احداث یک چمن بزرگ چشم پوشی کنیم اما این پروژه در حال پیگیری است که امیدواریم تا‌ پایان سال عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

انارکی در خصوص پروژه بیمارستان‌انار گفت : دلیل توقف این پروژه بدهی های آن به پیمانکار بود که با اختصاص قریب ۲ میلیارد توانستیم آن را بپردازیم اما اکنون به دلیل نوسانات قیمت مصالح ساختمانی پیمانکار با آن مبلغ از قبل توافق شده حاضر به تکمیل پروژه نیست که در تلاشیم این مشکل نیز حل شود.

نماینده مردم‌انار و رفسنجان همچنین در خصوص تقاطع غیرهم سطح کمربندی گفت: پروژه در حال انجام‌است و دولاین آن بازگشایی شده و سعی بر اینست که در کوتاه ترین زمان به بهره برداری برسد.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار انارما در خصوص سرنوشت تصدی پست استانداری کرمان گفت : اعتراض خود را به وزیر کشور در خصوص بلاتکلیفی چندماهه نداشتن استاندار اعلام کردیم و حتی در مقطعی هم قرار بود استاندار معرفی شود که بنا بر دلایلی به تعویق افتاد.

وی افزود: اصرار مجمع نمایندگان بر معرفی هرچه زودتر استاندار بود و اصراری مبنی بر انتخاب شخص خاصی نبود.

انارکی در پایان با ابراز بی اطلاعی از اینکه فدایی سرپرست فعلی استانداری کرمان دوتابعیتی است یا خیر گفت: تشخیص دوتابعیتی بودن یا نبودن مسئولان با وزارت اطلاعات است اما تا این لحظه که من با شما دارم صحبت میکنم آقای فدایی گزینه نهایی تصدی استانداری کرمان بوده است .

 

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از ویژه برنامه شب های رمضان با حضور حجت الاسلام ایزدخواه در انار

ویژه برنامه شب های رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایزدخواه روحانی خوشنام مشهدی در انار برگزار می شود ...

یادداشت های خصوصی