جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ | Friday 22 February 2019

به گزارش ” انارما ” ؛  اجتماع بسیجیان شهرستان انار در سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور مسئولان شهرستان، یگان‌های نظامی،انتظامی ،بسیجیان و خانواده‌های معظم شهداء، آزادگان و ایثارگران در ناحیه مقاومت بسیج انار برگزار شد. سرهنگ علی سلطانی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان در این مراسم ، با اشاره به شرایط اقتصادی، فرهنگی […]

به گزارش ” انارما ” ؛  اجتماع بسیجیان شهرستان انار در سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور مسئولان شهرستان، یگان‌های نظامی،انتظامی ،بسیجیان و خانواده‌های معظم شهداء، آزادگان و ایثارگران در ناحیه مقاومت بسیج انار برگزار شد.

سرهنگ علی سلطانی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان در این مراسم ، با اشاره به شرایط اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جمهوری اسلامی و توطئه های دشمن علیه کشورمان اظهار داشت: در این شرایط نیاز است که یک وحدت و ایستادگی همه جانبه در مقابل دشمن داشته باشیم تا دشمن نیز مراقب حرف زدن ها و تهدیدهایش باشد.

وی گفت: کارنامه بسیج را در طول تاریخ ۴۰ساله انقلاب اسلامی می توانید ببینید. وی با بیان اینکه تشکیل بسیج فقط معطوف به دوران مقدس نبود افزود :نگاه امام به تشکیل بسیج نه تنها معطوف به نجات کشور در جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس بودبلکه نگاه درازمدت به این موضوع داشتند اگر بسیجیان در دروان دفاع مقدس به جبهه نمی رفتند و مظلومانه شهید نمی شدند، امروز بسیج گسترش پیدا نمی کرد .

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان افزود: کارآمدی ، عزت مندی نظام و غرور ملت ما برگرفته از همین تفکر و فرهنگ بسیجی است ،بسیجی که امام خامنه ای(مدظله العالی) فرمودند بسیج یعنی یک نیروی کارآمد برای همه میدان ها است.

 

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

راهپیمایی مردم انار برای خلق چِلّه تماشایی انقلاب + تصاویر

مردم همیشه در صحنه در شهر انار صبح امروز ، به خیابان‌ها آمدند ‏تا بار دیگر بیعت خود را با ولایت اعلام کنند‎ ...

یادداشت های خصوصی