یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ | Sunday 26 May 2019

حجت الاسلام منتظری گفت مهمترین دلیلی که دانشگاه علوم پزشکی زیر بار اعزام متخصص در شهرستان انار نمی‌رود عدم استقبال مردم از بیمارستان است و فقط بیست درصد تخت های بیمارستان استفاده می شود و ۸۰ در صد بلا استفاده هست و این یعنی زیان و خسارت به کشور است

به گزارش ” انارما ”  ، حجت الاسلام منتظری در خطبه های نماز جمعه روز گذشته مطرح کرد؛ در جنگ ۳۳ روزه علیه حزب الله لبنان و جنگ های ۲۲ روزه و ۸ روزه بر علیه مردم غزه و اخیرا جنگ دو روزه که در دو هفته پیش اتفاق افتاد شاهد شکست رژیم صهیونیستی بودیم .

وی همچنین در ادامه خاطر نشان کرد : شکست های پی در پی رژیم صهیونیستی نشان دهنده ضعف روزافزون رژیم غاصب اسرائیل است و نشان می‌دهد هر چه ابعاد و گستره مقاومت وسیع تر شود ، سرعت دستیابی به پیروزی هم بیشتر می‌شود.

حجت الاسلام منتظری گفت :امروزدر عرصه مقابله با جنگ نرم، هنرمندان و اهل فکر و نظر در حکم نیروهای مسلح در جنگ سخت هستند و متاسفانه برخی در قبال جنگ نرم بی تفاوت و برخی با دشمن همراهی می‌کنند .

امام جمعه انار گفت : اگر این قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی و قدر چانه زنی و امنیت پایداری که در خاورمیانه داریم نبود ، فشارها و تحریمها کشور را با شکست کامل مواجه کرده بود.

حجت الاسلام منتظری خاطر نشان کرد ، آنهایی که حمایت از جریان مقاومت را زیر سوال برده و دائم در مسیر مبارزه با ارزش های اسلامی مانند حجاب و عفاف تلاش می‌کنند در واقع پیاده‌نظام های دشمن هستند و در این شرایط جنگ نرم هر چادری که از سر زنان و بانوان برداشته شود ، برگ امتیازی برای دشمن و پیاده نظام های آنهاست .

وی گفت امروز مسئولیت فرزندان انقلابی و بسیجیان با بصیرت بسیار زیاد است و باید به هر شکلی که می‌توانند با رسانه‌ها و فضای مجازی و سایت ها و سخنرانی ها مردم را از نیات پلید منافقین و مزدوران رسانه ای دشمن آگاه سازند.

منتظری گفت نمایندگان مجلس باید همانند شهید آیت الله مدرس با شناخت صحیح از حرکت‌های دشمنان و مصالح و منافع کشور و ملت ، هیچ‌گاه نباید حاضر به معامله با استعمارگران و دشمنان دیرین این ملت شوند و سودای سازش و توافق با آنها را داشته باشند که این موضوع از بزرگ‌ترین خطرهایی است که راه سلطه و نفوذ دشمن را فراهم می‌نماید .

وی خاطر نشان کرد ، متاسفانه با عدم نظارت قاطع ، شاهد بعضی از گرانفروشی ها در شهرستان انار می باشیم ، باید برای مبارزه با گرانفروشی و نظارت دقیق، اداره صنعت و معدن و اتاق اصناف فعال شده و اداره تعزیرات نیز در برخورد با گرانفروشان با قاطعیت عمل نماید.

منتظری گفت در صورتی که اداره صنعت و معدن و اتاق اصناف نیاز به نیرو داشته باشد داشته باشد نیروهای فداکار بسیجی حاضرند در امر بازرسی و مبارزه با گرانفروشی با این نهادها همکاری نمایند.
امام جمعه شهرستان انار از خیرین گرانقدر شهرستان انار جناب حاج میرزا علی مبینی در تامین دویست میلیون تومانی دستگاه لاپاراسکوپی و جناب آقای حاج علی حسنی در تامین هزینه بیمه و پلاک گزاری آمبولانس بیمارستان تقدیر و تشکر کرد .

وی در ادامه گفت به همت پیگیری های مسئولان محترم متخصصان مختلف اعم از متخصص اطفال، متخصص ارتوپدی ، متخصص پاتولوژی و متخصصان مختلف قلب ، چشم ،بیماریهای عفونی و گوش و حلق و بینی، متخصصین جراحی عمومی و داخلی به کادر پزشکی بیمارستان انار و کلینیک امین افزوده شدند.

وی خاطرنشان کرد مهمترین دلیلی که دانشگاه علوم پزشکی زیر بار اعزام متخصص در شهرستان انار نمی‌رود عدم استقبال مردم از بیمارستان است و فقط بیست درصد تخت های بیمارستان استفاده می شود و ۸۰ در صد بلا استفاده هست و این یعنی زیان و خسارت به کشور.

این مقام مسئول گفت مردم با اندک مشکلی به یزد و سایر شهرها می‌روند وعدم حضور نزد این متخصصین با توجه به هزینه هایی که در بر دارد به ضرر کشور و خسارت بیت المال است.

وی گفت لازم است مردم جهت مداوای بیمارانشان به این متخصصان مراجعه نمایند که از جهات مختلف هم به نفع مردم وبیماران و هم به نفع شهرستان است.

حجت الاسلام منتظری در پایان خاطر نشان کرد از پیگیری های مسئولین محترم به ویژه فرماندار محترم جناب آقای دکتر برجی و سرکار خانم دکتر اناری دخت و ریاست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و سایر دست اندرکاران تقدیر و تشکر می نماییم.

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از ویژه برنامه شب های رمضان با حضور حجت الاسلام ایزدخواه در انار

ویژه برنامه شب های رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایزدخواه روحانی خوشنام مشهدی در انار برگزار می شود ...

یادداشت های خصوصی