شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ | Saturday 15 December 2018

سرهنگ خلیلی فرمانده انتظامی انار از انهدام باند بزرگ سارقین و کشف ۲۵فقره سرقت در شهرستان انار خبر داد

به گزارش ” انارما ” به نقل از خبرگزاری پلیس ، سرهنگ رضا خلیلی نژاد در تشریح خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت وسایل از باغات ,موتورخانه های کشاورزی , وسایل نقلیه موتور سیکلت ,احشام و… در شهرستان انار موضوع در دستور کارجدی کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: در ادامه پس از بررسی جغرافیای جرم با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی پاتوق ها و محل‌های تردد متهمان شناسایی و در یک اقدام ضربتی برای دستگیری آن‌ها اقدام و ۳نفراز اعضاء اصلی این باند دستگیر گردیدند.

فرمانده انتظامی انار با بیان اینکه متهمان در تحقیقات، ابتدا منکر بزه ارتکابی بودند افزود :سرانجام در مواجهه با شواهد موجود و اقدامات علمی لب به اعتراف گشودند .

سرهنگ خلیلی با بیان این که تاکنون ۲۵ نفر از شاکیان شناسایی و سارقان به جرمهای انتسابی معترف شده‌اند، خاطرنشان کرد: سارقان به سرقتهایی منجمله احشام ,موتور سیکلت ,آهن آلات ,پمپهای آب کشاورزی, وسایل داخل موتور خانه های کشاورزی ,لوله و دربندهای فلزی و بسیاری وسایل دیگر با همدستی یک نفر افاغنه به ارزش ۳میلیارد ریال معترف و یک دستگاه خودرو متعلق به سارقان نیز توقیف و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد که قطعا تعداد سرقتهای به بیش از  ۲۵فقره نیز افزایش خواهد یافت .


وی اضافه کرد: در نهایت متهمان به انضمام پرونده متشکله برای اجرای مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و از آن طریق روانه زندان گردیدند.

فرمانده انتظامی انارهمچنین گفت : این شائبه در مردم ایجاد نگردد که به لحاظ وضعیت اقتصادی و فقر سارقان اقدام سرقت کرده اند بلکه متهمین از وضعیت مالی مناسبی نیز از قبل برخوردار و باهدف برهم زدن نظم عمومی و مال اندوزی از راه حرام اقدام به سرقت می نمودندولی برای پلیس خط قرمز امنیت مردم است و با تلاش شبانه روزی اجازه نخواهیم داد کوچکترین خللی در امنیت ایجاد شود و حتی اگر شرایط ایجاب کند جانمان رانیزفدا خواهیم کرد .

این مقام ارشد انتظامی از کسانی که به این شیوه مورد دستبرد قرار گرفته اند به پلیس آگاهی انار مراجعه و مالکان باغات کشاورزی,دامداران و… نیز در نگهداری اموال خود دقت نموده و حداقل های موارد حفاظتی را رعایت نمایند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ یا پلیس آگاهی به شماره۰۳۴-۳۴۳۸۶۷۰۸در میان بگذارند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

اناری چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱ ب.ظ

تبریک به نیروی انتظامی و حسین ولی زاده

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

شو اسب سواری در انار

شو اسب سواری در انار به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی