چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

فرماندار انار گفت: طی یک ماه گذشته ۳۹ مورد پرونده تخلف واحدهای صنفی تکمیل و برای طی مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

به گزارش ” انارما ” ؛  فرماندار شهرستان انار در راستای تحقق اهداف و برنامه های تنظیم بازار و کنترل و نظارت بر قیمت ها در سطح شهرستان گفت در شرایط کنونی اقتصادی و با توجه به افزایش قیمت ها در سراسر کشور و به تبع آن شهرستان انار، متاسفانه برخی از واحدهای صنفی بصورت خودسرانه قیمت اجناس و خدمات خود را افزایش داده اند که قانونا و شرعا تخلف نموده اند.

در همین راستا با پیگیری های انجام شده در آذرماه امسال تعداد ۳۰۵ واحد صنفی توسط بازرسان صنعت معدن و تجارت بازرسی بعمل آمده است که تعداد ٣٩ پرونده تخلف تکمیل و به تعزیرات حکومتی معرفی گردیده است.

زهرودی همچنین بر برخورد قاطع مراجع تعزیراتی و بازرسی با متخلفین و گرانفروشان تاکید کرد و از مردم شهرستان انار خواست تا در زمان خرید و دریافت خدمات علاوه بر توجه به اتیکت کالا ، حتما فاکتور خرید را از فروشنده دریافت نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گرانفروشی ، مورد را به مراجع نظارتی گزارش دهند.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی