دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 August 2019

متاسفانه شهر انار بدلیل نبود ترمینال ناوگان حمل و نقل و جدیدا با وجود تغییر تابلوهای ورودی کمربندی انار اما همچنان برخی اتوبوس‌های مسافربری با بی مسئولیتی تمام و در فقدان عدم نظارت نهادهای مسئول، مسافران را همچنان در شب و نیمه شب در کمربندی انار رها می‌کنند

به گزارش ” انارما ” ؛ متاسفانه شهر انار بدلیل نبود ترمینال ناوگان حمل و نقل و جدیدا با وجود تغییر تابلوهای ورودی کمربندی انار اما همچنان برخی اتوبوس‌های مسافربری با بی مسئولیتی تمام و در فقدان عدم نظارت نهادهای مسئول، مسافران را همچنان در شب و نیمه شب در کمربندی انار رها می‌کنند.

یکی از مسافران در گفت‌وگو با خبرنگار انارما اظهار کرد: در این هوای بسیار سرد مسافران از سرما اذیت می‌شوند و در فصل تابستان نیز از گرما هلاک می‌شوند و جدیدا با وجود کمربندی رانندگان اتوبوس های مسافربری برای مسافران اناری قانع نمیشوند که داخل شهر ورود کنند و مجبور به پیاده کردن در مسیر کمربندی هستند با توجه به اینکه در کمربندی انار هیچ خدماتی اعم از ، روشنایی، امنیت کافی و لازم و…. وجود ندارد؛ این اقدام اتوبوس‌های مسافربری به ویژه در شب، دور از اخلاق است.

شاید اگر مسؤولین هم یک روز با اتوبوس وارد شهرستان بشوند و در کمربندی مجبور به پیاده شدن شوند و یا  زمان زیادی را در سرما به انتظار اتوبوس بایستند و در آخر نیز سرپا باشند حال مردم عادی را درک کنند.

امید است مسئولان مربوطه در این خصوص چاره اندیشی کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی