جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ | Friday 22 February 2019

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت: میزان جوجه ریزی در سطح شهرستان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به پارسال افزایش چشمگیری داشته است

به گزارش ” انارما ” ؛ کامران شفایی، سرپرست شبکه دامپزشکی انار با اشاره به افزایش جوجه ریزی درسطح این شهرستان گفت: در این راستا تعداد ۳۸ مجوز بهداشتی جوجه ریزی به ظرفیت ۶۶۳هزار و ۶۰۰ قطعه صادر شده است.

وی افزود:بیشتر از ابتدای سال ۹۶ تا بهمن ماه همان سال با تعداد ۳۵ مجوز بهداشتی جوجه ریزی به ظرفیت ۶۴۰هزارو ۳۰۰ قطعه بوده است.

سرپرست شبکه دامپزشکی انار تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، برگزاری کلاس‌های آموزشی، نحوه و زمان واکسیناسیون، رعایت نکات و اصول بهداشتی و قرنطینه ای، بازدید‌های مکرر و توصیه‌های بهداشتی داده شده به مرغداران، شاهد کاهش میزان بیماری‌های شایع در بین طیور و افزایش بهره وری مرغداران و در نتیجه روند رو به رشد جوجه ریزی در شهرستان انار بوده ایم.

کامران شفائی در پایان گفت: امید است با همکاری و ارتباط تنگاتنگ مرغداران با شبکه دامپزشکی شهرستان بهبود سطح بهداشتی مرغداری‌ها و همدلی و همکاری سایر مسئولین شهرستان و از میان برداشتن مشکلات و موانع، بیش از پیش شاهد فعالیت مرغداران و افزایش میزان جوجه ریزی در ماه‌های آتی باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

راهپیمایی مردم انار برای خلق چِلّه تماشایی انقلاب + تصاویر

مردم همیشه در صحنه در شهر انار صبح امروز ، به خیابان‌ها آمدند ‏تا بار دیگر بیعت خود را با ولایت اعلام کنند‎ ...

یادداشت های خصوصی