چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

افزایش بی رویه قیمت ها از اواسط امسال وضعیت بی سابقه ای را در اکثر بازارها رقم زد و شرایطی پیش آورد، که مسئولان امر از آن به « التهاب بازار» یاد می کنند. اکنون وارد دوازدهمین ماهی شده ایم، که بار این سوء تدبیری های دولت بر دوش مردم قرار دارد

به گزارش ” انارما ” ؛ هر روز شاهد راه افتادن بازار سیاه در مورد یک کالای خاص هستیم، یک روز برنج، تخم مرغ، مرغ و حالا گوشت گوساله و گوشت وارداتی ، که به قول مسئولان «مُلتهب» است.

افزایش بی رویه قیمت ها از اواسط امسال وضعیت بی سابقه ای را در اکثر بازارها رقم زد و شرایطی پیش آورد، که مسئولان امر از آن به « التهاب بازار» یاد می کنند. اکنون وارد دوازدهمین ماهی شده ایم، که بار این سوء تدبیری های دولت بر دوش مردم قرار دارد.

ماهها است که به خاطر سوء مدیریت در بازار،اکنون به دلیل افزایش قیمت ها هزینه خرید کالاها و نیز خدمات در سبد خانوار افزایش یافته و هزینه های زندگی را دستخوش تغییرات اساسی کرده و توان خرید مردم را کاهش داده است.

تا سال گذشته مردم تمایلی به گوشت یخی نداشتند لذا اکنون از دولت بی تدبیر باید دید چه بلایی بر سر آن‌ها آمده که در صف‌های طولانی گوشت یخی می‌ایستند.

در تصویر زیر مشاهده میکنید توزیع گوشت باعث شده که صبح امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه  صف طولانی و پرازدحامی شکل بگیرد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی