دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 August 2019

فرمانده انتظامی شهرستان انار گفت: نسبت به سال گذشته در حوزه کشف سرقت از منازل به میزان ۲۰ درصد افزایش داشتیم که از این میزان ۳۰ درصد آن به دستگیری سارقان منجر شد .

به گزارش ” انارما ” ؛ سرهنگ خلیلی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان انار در نشست خبری اظهار داشت: کشف سرقت ها و دستگیری سارقان در کمترین زمان ممکن از مهمترین اولویت های پلیس شهرستان انار است به طوری که نسبت به سال گذشته در حوزه کشف سرقت از منازل به میزان ۲۰ درصد افزایش داشتیم که از این میزان ۳۰ درصد آن به دستگیری سارقان منجر شد .

فرمانده انتظامی انار ضمن عرض تبریک سال نو از رسانه ها که با احساس مسئولیت از شهریورماه امسال وی را یاری کرده اند تقدیر نمود اعلام کرد : رسانه ها با انتقال مشکلات مردم و روشن کردن سیاست‌های پلیس، آنها را در کشف جرایم یاری می‌کنند و در واقع ما تاثیرات رسانه‌ها بر افکار عمومی را حس کرده‌ایم .

فرمانده انتظامی شهرستان انار گفت: در چهارشنبه آخر سال پلیس با شادی مردم مخالف نیست، در چنین شبی، نگرانی شهروندان نسبت به جان خود چنان است که حتی بزرگسالان نیز از خانه بیرون نمی‌روند، چه برسد به اینکه سالمندان و فرزندانشان بتوانند در آن شب برای انجام کوچک‌ترین کاری، خانه را ترک کنند و اگر این شادی‌ها بخواهد باعث جراحت زدن به افراد یا داغدار شدن خانواده‌ها شود ما قطعاً برخورد می‌کنیم.

وی در خصوص ورود گردشگران به انار خاطرنشان کرد به علت تعویض تابلوها شاهد ورود مسافران زیادی به انار خواهیم بود.

همچنین در پایان از مردم خواست که در ارسال اخبار پلیس را یاری کنند و با ۱۱۰ و ۱۲۸تماس بگیرند و یا به شماره ۰۹۱۳۹۹۴۲۰۰۴ پیامک بزنند.

 

گزارش و عکس : نرگس طراغانی

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی