دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 August 2019

احمد انارکی محمدی گفت : دانشگاه باید به عنوان معین اقتصادی شهرستان از کشاورزان ،سرمایه گزاران و خیرین دعوت نماید و نسب به احداث گلخانه در روستاها و خود شهر اقدام کند و این امر باعث جذب سرمایه و اشتغال زایی خواهد شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ صبح روز گذشته جمعه  احمد انارکی محمدی نماینده مردم انار و رفسنجان و هیات همراه از قسمت های دانشگاه آزاد اسلامی از جمله نیروگاه خورشیدی،گلخانه هیدروپونیک،خانه مسافر و استخر شنا بازدید کرد.

مهندس انارکی محمدی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی انار به عنوان بزرگترین مجموعه آموزشی شهرستان است و با احداث گلخانه هوشمند نشان داد که می‌شود شهرستان را از اقتصاد تک محصولی نجات داد.

وی در ادامه افزود دانشگاه باید به عنوان معین اقتصادی شهرستان از کشاورزان ،سرمایه گزاران و خیرین دعوت نماید و نسب به احداث گلخانه در روستاها و خود شهر اقدام کند و این امر باعث جذب سرمایه و اشتغال زایی خواهد شد.

در این بازدید رضا قدیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی انار در خصوص نیروگاه خورشیدی و گلخانه هیدروپونیک هوشمند و همچنین طرحهای در دست احداث در سال جدید گزارشی را ارائه نمود.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی انار آماده هر گونه همکاری با کلیه سرمایه گزاران و خیرین و مردم شهرستان جهت احداث گلخانه و آموزش آن هستند و در این زمینه کوتاهی نخواهد کرد و این امر باعث می‌شود تا شهرستان از تک محصولی نجات یابد.

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی