دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 August 2019

پیرو فراخوان فرمانده سپاه قدس و به دنبال آن تشکیل ضرب العجل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان ، از کلیه موکبین اربعین حسینی خواست تا به یاری سیل زدگان بشتابند

به گزارش ” انارما ” ؛ علی زهرودی فرماندار شهرستان انار در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان که عصر روز شنبه ۱۷ فروردین در فرمانداری تشکیل گردید بر لزوم اطلاع رسانی به مردم شهرستان جهت مساعدت و جمع آوری اقلام مورد نیاز سیل زدگان تاکید کرد.

وی گفت پیرو فراخوان فرمانده سپاه قدس و به دنبال آن تشکیل ضرب العجل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و شهرستان ، از کلیه موکبین اربعین حسینی خواست تا به یاری سیل زدگان بشتابند.

لازم بذکر است استان کرمان بعنوان معین خدمت رسانی به استان خوزستان تعیین گردیده است که شهرستان انار نیز با اعزام ۴۵ نیرو و با تقبل طبخ روزانه بخش قابل توجهی از غذای گرم برای سیل زدگان، در بخشی از این خدمت رسانی سهیم است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی