دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 August 2019

فرماندار انار گفت: در بستر رودخانه‌های شهرستان انار ساخت و سازهای انجام شده به‌طوری که دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار در مسیل رودخانه ساخته شده است

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر امروز ۲۱ فروردین‌ماه فرماندار شهرستان انار در ستاد مدیریت بحران استان با بیان اینکه چهار رودخانه در شهرستان انار داریم اظهار داشت: دو رودخانه انار در مسیر دانشگاه های شهرستان انار است که در بستر رودخانه توسط نهادهای مربوطه مجوز ساختمان‌سازی داده شده است.

فرماندار انار گفت: در بستر رودخانه‌های شهرستان انار ساخت و سازهای انجام شده به‌طوری که دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار در مسیل رودخانه ساخته شده است و باید ترتیبی اتخاذ شود که مسیر این رودخانه باز شود.

لازم بذکر است رودخانه ای بنام کله خری که این رودخانه از کنار دانشگاه پیام نور انار عبور می‌کند و به سمت باغات پسته علی آباد منتهی می شود.

دومین رودخانه رودخانه بهاآباد است که از دانشگاه آزاد انار عبور کرده و به سمت مناطقی مانند مسکن مهر، هنرمندان، مدارس در این منطقه، شهرک سجادیه، هلال احمر، فرماندهی انتظامی می‌رفته و وارد رودخانه بهاآباد می‌شده. به جز مناطقی که گفته شد، بهاآباد و ساخت و سازهای اطراف امامزاده و محله پایین در مسیر این رودخانه هستند.
 مسئولین شهرستان انار برای ساماندهی رودخانه‌ها و مدیریت منابع آب تدابیری را بیندیشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی