دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 August 2019

فرمانده انتظامی انار از کشف خودروی سرقتی و دستگیری دو سارق در عملیات مشترک پلیس انار و رفسنجان خبر داد.

به گزارش ” انارما ” ؛ سرهنگ خلیلی نژاد فرمانده انتظامی انارگفت: در پی تماس احدی ازشهروندان به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر سرقت یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان انار موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار دادند.

وی افزود:ماموران با انجام اقدامات تخصصی و فنی، به هویت و محل اختفای سارقان در رفسنجان پی بردند.

خلیلی نژاد تصریح کرد: با همکاری پلیس آگاهی رفسنجان سارقین که دو نفر بودند با خودروی مسروقه که در شهر رفسنجان در حال پرسه زنی بودند دستگیرو در بازرسی از خودرو مسروقه یک شاه کلید متعلق به سارقین نیز کشف گردید.

فرمانده انتظامی انار با بیان اینکه سارقان غیر بومی و روانه زندان شدند، افزود: این خودروی پراید در انارسرقت شده بود که در شهرستان رفسنجان کشف شد.

وی با اشاره به اینکه با رعایت موارد ایمنی لازم می‌توان از سرقت خودرو جلوگیری کرد، افزود: شهروندان اتومبیل خود را به دزدگیر، قفل پدال، قفل فرمان، سوئیچ مخفی و سایر لوازم بازدارنده مجهز کنند.

وی بیان داشت: رانندگان بایستی از گذاشتناشیاء گرانقیمت، اسناد و مدارک به ویژه مدارک خودرو و اوراق شناسایی شخصی در داخل خودرو خودداری کنند چراکه وقتی خودرو با اسناد و مدارک داخل آن به سرقت برود، سارق به راحتی می‌تواند خودرو را به فروش برساند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی