سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ | Tuesday 23 July 2019

تعدادی از شهروندان در تماس با انارما در خصوص کیفیت سوخت جایگاه بقایی انتقاداتی را مطرح کرده‌اند. انارما این موضوع را با مسئول این جایگاه  در میان گذاشته است

به گزارش ” انارما ” ؛ تعدادی از شهروندان در تماس با انارما در خصوص کیفیت سوخت جایگاه بقایی انتقاداتی را مطرح کرده‌اند. انارما این موضوع را با مسئول این جایگاه  در میان گذاشته است.

مسوول جایگاه سوخت بقایی شهر انار با رد انتقادات شهروندان در خصوص عدم کیفیت سوخت، از بازرسی‌های متعدد بازرسان و کار‌شناسان شرکت نفت در خصوص کیفیت و نحوه ارایه خدمات مناسب این جایگاه خبر داد.

بقایی با اشاره به بازدیدهای هفتگی کار‌شناسان شرکت نفت از جایگاه‌های موجود در سطح شهر و از جمله جایگاه بقایی به انارما گفت: بازرسان و کار‌شناسان شرکت نفت با بازدیدهای هفتگی خود در خصوص وجود کوچک‌ترین مشکل اطلاع رسانی و پیگیری می‌کنند و من به طور قطع می‌توانم بگویم که جایگاه سوخت بقایی کوچک‌ترین مشکلی در خصوص کیفیت سوخت و همچنین نحوه خدمات رسانی ندارد.

وی از بازدید کار‌شناسان شرکت نفت طی تاریخ ثبت شده در تصویر اشاره کرد و گفت: در این بازدید هیچگونه موضوعی مبنی بر عدم کیفیت مطلوب سوخت این جایگاه مطرح نشد.

دیدگاه کاربران

آشنا دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱:۵۷ ب.ظ

بازرسها هم با ایشون دستشون تو یه کاسه است

حالاهر کی چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳ ق.ظ

امضا بدون مهر قبول نی

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اهدا گل به بانوان به مناسبت هفته عفاف و حجاب در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ همزمان با هفته عفاف و حجاب، تعدادی از بانوان اناری با کمال خوشرویی شاخه‌های گل به بانوانی که در امامزاده محمدصالح(ع) انار حضور داشتند تقدیم کرده و آنان را نسبت به حفظ ...

یادداشت های خصوصی