دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | Monday 1 June 2020

با توجه به شیوع عارضه لکه پوست استخوانی در بسیاری باغهای پسته شهرستان، چاههای کشاورزی از تاریخ امروز ۲۸ اردیبهشت ماه حداقل به مدت یک هفته خاموش خواهند شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ اداره منابع آب شهرستان انار در خصوص خاموشی چاه موتورهای کشاورزی اطلاعیه ای منتشر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

مالکین محترم چاههای کشاورزی شهرستان انار
با سلام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات باستحضار می‌رساند شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مصوب کرد با عنایت به درخواستهای مکرر تعدادی از کشاورزان و مسئول خانه کشاورز با توجه به کارشناسی های انجام شده وتوصیه فنی پژوهشکده پسته و اطلاعیه مدیریت جهاد کشاورزی، مبنی بر شیوع عارضه لکه پوست استخوانی در بسیاری باغهای پسته شهرستان، چاههای کشاورزی از تاریخ امروز ۲۸ اردیبهشت ماه حداقل به مدت یک هفته خاموش گردند.

بدیهی است میزان آب صرفه جویی شده از این طریق در کنتورهای هوشمند ثبت خواهد شد. ضمنا ذخیره آب جهت محلول پاشی و سم پاشی های ضروری بلامانع است.

لذا ضمن تشکر از همکاری شما کشاورزان، در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به شماره تلفن ۳۴۳۸۴۰۷۰ و اداره منابع آب شهرستان انار اطلاع دهید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی