دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 August 2019

با توجه به شیوع عارضه لکه پوست استخوانی در بسیاری باغهای پسته شهرستان، چاههای کشاورزی از تاریخ امروز ۲۸ اردیبهشت ماه حداقل به مدت یک هفته خاموش خواهند شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ اداره منابع آب شهرستان انار در خصوص خاموشی چاه موتورهای کشاورزی اطلاعیه ای منتشر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

مالکین محترم چاههای کشاورزی شهرستان انار
با سلام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات باستحضار می‌رساند شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مصوب کرد با عنایت به درخواستهای مکرر تعدادی از کشاورزان و مسئول خانه کشاورز با توجه به کارشناسی های انجام شده وتوصیه فنی پژوهشکده پسته و اطلاعیه مدیریت جهاد کشاورزی، مبنی بر شیوع عارضه لکه پوست استخوانی در بسیاری باغهای پسته شهرستان، چاههای کشاورزی از تاریخ امروز ۲۸ اردیبهشت ماه حداقل به مدت یک هفته خاموش گردند.

بدیهی است میزان آب صرفه جویی شده از این طریق در کنتورهای هوشمند ثبت خواهد شد. ضمنا ذخیره آب جهت محلول پاشی و سم پاشی های ضروری بلامانع است.

لذا ضمن تشکر از همکاری شما کشاورزان، در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به شماره تلفن ۳۴۳۸۴۰۷۰ و اداره منابع آب شهرستان انار اطلاع دهید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی