چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

دفع غیراصولی زباله‌های شهر انار به یک معضل جدی برای سلامت شهروندان تبدیل شده تا جایی که کشاورزان نسبت به تخلیه زباله و بوی نامطبوع زباله های شهری اعتراض داشته اند

به گزارش ” انارما ” ؛ براساس شواهد و همچنین گزارش های مردمی، زباله های شهر انار از سالها پیش به شکل غیر اصولی در نزدیکی این شهر و در حوالی خیسکش انار تخلیه می شود که علاوه بر چشم اندازی زشت ، آلودگی خاک و آبهای زیر زمینی را نیز در پی دارد. محل نامناسب دفع زباله در اطراف شهر به معضلی جدی برای مردم این شهر به خصوص کشاورزان منطقه تبدیل شده و کشاورزان نسبت به تخلیه زباله و بوی نامطبوع زباله های شهری اعتراض داشته و خواستار رسیدگی مسئولان به این مشکل شدند.

شجاعی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان انار به اتفاق رعیتی دادستان شهرستان در این رابطه از محل دفع پسماند دو شهر انار و امین شهر بازدیدکردند.

شجاعی در این رابطه گفت این بازدید به دلیل بررسی های دوره ای و اعلام تذکر وجلوگیری از دفن غیر اصولی و سوزاندن زباله در حوزه این لندفیل صورت پذیرفت که طی آن و پس از بررسی موارد فنی متعدد گزارشات تخصصی به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

انسان یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲:۵۸ ب.ظ

متأسفانه شهرداری کوتاهی میکند

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی