چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

هر از گاهی گشتهای سیار تعزیرات رفسنجان به شهرستان انار آمده و به موضوعات اقتصادی رسیدگی می کند ولی برای یک شهرستان کافی نیست که همچنان به چشم گذشته دیده شود

به گزارش ” انارما ” ؛ تعزیرات حکومتی به عنوان یک مرجع اختصاصی رسیدگی به تخلفات اقتصادی است و با توجه به اهمیت وجود تعزیرات برای جلوگیری از تخلفات در حوزه اقتصادی، شهرستان انار پس از گذشت ۱۰ سال از تبدیل آن از بخش به شهرستان تا کنون اداره تعزیرات ندارد.

با توجه به وظایف مهم این اداره از جمله رسیدگی به کلیه تخلفات اقتصادی بخشهای دولتی و غیر دولتی، رسیدگی به تخلفات موضوع قانون تعزیرات حکومتی امور بهداشتی و درمانی، وجود این اداره در هر شهرستانی جهت جلوگیری از تخلفات اقتصادی لازم است.

چرا باید برای رسیدگی به تخلفات اقتصادی در این شهرستان به تعزیرات رفسنجان مراجعه شود؟

چند روز پیش فرماندار رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  پیگیری می‌کنیم قاضی تعزیرات در شهرستان رفسنجان مستقر شود تا پرونده‌های گران فروشی بروز در شهرستان پیگیری شود.

هر از گاهی گشتهای سیار تعزیرات رفسنجان به این شهرستان آمده و به موضوعات اقتصادی رسیدگی می کند ولی برای یک شهرستان کافی نیست که همچنان به چشم گذشته دیده شود.

انتظار می رود مسئولین شهرستان انار با اهمیت بیشتری به نیازهای این شهرستان بپردازند تا انار نیز همانند دیگر شهرستانها بتواند از امکانات لازم جهت رفاه حال مردم آن بهره مند شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی