شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | Saturday 8 August 2020

فرمانده انتظامی انار بیان داشت: با تجهیز سامانه مها،در صورت بروز خطر در صنوف،زنگ هشدار این سیستم در مراکز پلیس به صدا درآمده و پلیس با توجه به نشانی اعلامی توسط شبکه خود را به محل موردنظر می رساند

به گزارش ” انارما ” ؛ سرهنگ رضا خلیلی نژاد بیان داشت:با تجهیز سامانه مها،در صورت بروز خطر در صنوف،زنگ هشدار این سیستم در مراکز پلیس به صدا درآمده و پلیس با توجه به نشانی اعلامی توسط شبکه خود را به محل موردنظر می رساند.
سرهنگ خلیلی نژاد افزود:مها سامانه اطلاع رسانی و اعلام خطر آنلاین و هوشمندی است که۲۴ساعته هر نوع تهدید را در زمان حضور یا عدم حضور مالک به مرکز هشدار الکترونیک اعلام می کند.
وی تصریح کرد:سامانه به کمک حسگرهای حرکتی،لرزشی،هرنوع تهدید از جمله سرقت،زورگیری و غیره را به مرکز اعلام می کند که به سرعت به مالک و پلیس اطلاع رسانی می شود.
شهروندانی که تمایل به نصب سامانه مذکور را دارند می تواند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخه۲۸خرداد به پلیس اطلاعات شهرستان مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه با شماره همراه ۰۹۱۴۰۶۴۹۶۸۵تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

پایگاه خبری ” انارما ” هفت ساله شد

پایگاه خبری " انارما " که عنوان اولین پایگاه خبری دارای مجوز در شهرستان انار را یدک می کشد، وارد هفتمین سال فعالیت خود شد ...

یادداشت های خصوصی