پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | Thursday 14 November 2019

بی توجهی مسئولان بر موضوع درج نشدن قیمت‌ها بر روی کالاها در بازار موجب نارضایتی شهروندان شده است

به گزارش ” انارما ” ؛ بار‌ها این موضوع پیش آمده که در زمان خرید یک محصول با قیمت مخدوش کالا مواجه شویم و محصول را بدون آن که قیمت مصرفی بر روی آن حک شده باشد، خریداری کنیم.

شکایات متعددی از سوی شهروندان مبنی بر مخدوش شدن قیمت اجناس در برخی از فروشگاه‌های خرد و عمده فروش محصولات غذایی، بهداشتی و غیره و فروش این اقلام بدون در نظر گرفتن قیمت کارخانه از سوی فروشندگان باعث شده تا نارضایتی مردم نسبت به این وضعیت اعلام شود.

برخی از کالا‌های اساسی و مصرفی خانوار‌ها یا قیمت ندارند و یا قیمت‌شان به واسطه افراد دیگری دست کاری و به نوعی مخدوش شده است و هیچ گونه درج قیمتی بر روی محصول وجود ندارد.

 

نکته‌ای که در این بین حائز اهمیت است؛ بی توجهی برخی از مسئولان دستگاه‌های نظارتی از جمله بازرسان اتاق اصناف، اتحادیه‌ها و سایر دستگاه‌ها بر بازار و به ویژه موضوع عدم رسیدگی به کالا‌های قیمت مخدوش است؛ چرا که شهروندان از مسئولان مربوطه انتظار دارند که با این گونه تخلفات برخورد کنند تا در این آشفته بازار قیمت‌ها باری از دوش آن‌ها برداشته شود گرچه هنوز اداره تعزیرات در شهرستان انار یک بام و دو هوا است.

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از سومین یادواره شهدای مسجد علی بن ابیطالب در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ شامگاه  ،پنجشنبه ۱۵آبانماه ،با حضورپدر شهید مصطفی احمدی روشن،جمعی از مسئولین و مردم شهید پرور انار،سومین یادواره شهدای مسجد علی بن ابیطالب در محل مسجد علی ابن ابی طال ...