دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | Monday 1 June 2020

به گزارش ” انارما ” ؛ وجود پایانه های مسافربری یکی از مولفه های اساسی توسعه در هر جامعه ای است و به همین دلیل در بسیاری از شهرهای پر تردد ،پایانه مسافربری را احداث می کنند. با این تفاسیر سالهاست که مردم انار وعده هایی مبنی بر ایجاد پایانه مسافربری جدید و در خور شان […]

به گزارش ” انارما ” ؛ وجود پایانه های مسافربری یکی از مولفه های اساسی توسعه در هر جامعه ای است و به همین دلیل در بسیاری از شهرهای پر تردد ،پایانه مسافربری را احداث می کنند.

با این تفاسیر سالهاست که مردم انار وعده هایی مبنی بر ایجاد پایانه مسافربری جدید و در خور شان این شهر را از مسئولان می شنوند اما در حالی که پاسخ آنها در خصوص آخرین وضعیت این پروژه جمله ای است با این مضمون که «دریغ از عمل به وعده های داده شده»، همچنان چشم انتظار احداث ترمینالی هستند که در شان شهری تاریخی و اولین شهرستان ورودی به کرمان باشد.

شهروندان آن چنانچه بخواهند به سایر شهرهای دیگر استان و یا کشور سفر کنند، سرگردان بوده و باید به شهرستان رفسنجان و یا کرمان و همچنین یزد مراجعه کرده و از آنجا بلیط تهیه کنند، امری که وقت گیر بوده و مستلزم تقبل هزینه های اضافی است، و اگر مسافری جهت تهیه بلیط به انار مراجعه کند، به ناچار باید در مسیر اصلی در انتظاری بعضاً بسیار طولانی به سر برده تا شاید اتوبوس و یا ماشین مسافربری و یا شخصی که جای اضافی داشته باشد، توقف کرده و وی را سوار کند.

یکی از شهروندان اناری که از کرمان به سمت انار درخواست بلیط اتوبوس کرده بود با اعلام نارضایتی گفت متصدی پایانه بدلیل تعریف نشدن شهرستان انار در سیستم پایانه مسافربری برای من بلیط کرمان به یزد صادر کرده و باعث شد تا هزینه ی اضافی این مسیر را پرداخت کنم.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی