سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ | Tuesday 23 July 2019

به گزارش ” انارما ” ؛ وجود پایانه های مسافربری یکی از مولفه های اساسی توسعه در هر جامعه ای است و به همین دلیل در بسیاری از شهرهای پر تردد ،پایانه مسافربری را احداث می کنند. با این تفاسیر سالهاست که مردم انار وعده هایی مبنی بر ایجاد پایانه مسافربری جدید و در خور شان […]

به گزارش ” انارما ” ؛ وجود پایانه های مسافربری یکی از مولفه های اساسی توسعه در هر جامعه ای است و به همین دلیل در بسیاری از شهرهای پر تردد ،پایانه مسافربری را احداث می کنند.

با این تفاسیر سالهاست که مردم انار وعده هایی مبنی بر ایجاد پایانه مسافربری جدید و در خور شان این شهر را از مسئولان می شنوند اما در حالی که پاسخ آنها در خصوص آخرین وضعیت این پروژه جمله ای است با این مضمون که «دریغ از عمل به وعده های داده شده»، همچنان چشم انتظار احداث ترمینالی هستند که در شان شهری تاریخی و اولین شهرستان ورودی به کرمان باشد.

شهروندان آن چنانچه بخواهند به سایر شهرهای دیگر استان و یا کشور سفر کنند، سرگردان بوده و باید به شهرستان رفسنجان و یا کرمان و همچنین یزد مراجعه کرده و از آنجا بلیط تهیه کنند، امری که وقت گیر بوده و مستلزم تقبل هزینه های اضافی است، و اگر مسافری جهت تهیه بلیط به انار مراجعه کند، به ناچار باید در مسیر اصلی در انتظاری بعضاً بسیار طولانی به سر برده تا شاید اتوبوس و یا ماشین مسافربری و یا شخصی که جای اضافی داشته باشد، توقف کرده و وی را سوار کند.

یکی از شهروندان اناری که از کرمان به سمت انار درخواست بلیط اتوبوس کرده بود با اعلام نارضایتی گفت متصدی پایانه بدلیل تعریف نشدن شهرستان انار در سیستم پایانه مسافربری برای من بلیط کرمان به یزد صادر کرده و باعث شد تا هزینه ی اضافی این مسیر را پرداخت کنم.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اهدا گل به بانوان به مناسبت هفته عفاف و حجاب در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ همزمان با هفته عفاف و حجاب، تعدادی از بانوان اناری با کمال خوشرویی شاخه‌های گل به بانوانی که در امامزاده محمدصالح(ع) انار حضور داشتند تقدیم کرده و آنان را نسبت به حفظ ...

یادداشت های خصوصی