پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ | Thursday 14 November 2019

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: در استان کرمان ۱۳ سینمای فعال وجود دارد که در شهرستان های کرمان، انار، زرند و سیرجان دارای سالن سینمایی و در شهرستان های شهربابک، فهرج، ریگان و نرماشیر سینمای سیار وجود دارد.

به گزارش ” انارما ” ؛ وحید محمدی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار ما افزود : در استان کرمان ۱۳ سینمای فعال وجود دارد که در شهرستان های کرمان، انار، زرند وسیرجان دارای سالن سینمایی و در شهرستان های شهربابک، فهرج، ریگان و نرماشیر سینمای سیار وجود دارد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان این که در شهرستان های کوهبنان و انار نیز پخش نمایش فیلم انجام می شود؛ خاطر نشان کرد: خوشبختانه در کشور سطح تقاضا مردم و برخورداری از سینماها بالا رفته است و این را در آمار مراجعه مردم به سینماها مشاهده می کنیم .

محمدی بیان کرد: استان کرمان جزوء استان هایی است که بیشترین فیلم های پرفروش را در سینماها اکران می کند و استقبال خوبی از آن ها توسط مردم صورت می گیرد.

بلیت سینما سه شنبه ها نیم بهاست

محمدی ادامه داد: طبق قانون و مقررات قیمت بلیت سینماها در سه شنبه ها نیم بها می باشد و بایستی سینماها رعایت کنند اما اگر سه شنبه ها مصادف با روز تعطیل باشد دیگر قیمت بلیت ها نیم بها نیست؛این قانون و مقررات برای برخورداری بیشتر مردم از سینماهاست.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

ناشناس شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۳:۱۴ ب.ظ

چرا سینما انار فیلم های ارزشی و تنوع در آن پخش نمی کنند؟

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از سومین یادواره شهدای مسجد علی بن ابیطالب در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ شامگاه  ،پنجشنبه ۱۵آبانماه ،با حضورپدر شهید مصطفی احمدی روشن،جمعی از مسئولین و مردم شهید پرور انار،سومین یادواره شهدای مسجد علی بن ابیطالب در محل مسجد علی ابن ابی طال ...