یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | Sunday 26 May 2024

آیا سران فتنه بدون محاکمه از حصر رها می شوند؟

به گزارش انارما،مهـدی کروبی از سران فتنه سال۸۸ شب گذشته همزمان با آغاز دهه مبارک فجر از منزل تحت نظارت وزارت اطلاعات به منزل شخصی اش در جماران تهران منتقل شده است .

کروبی که از سران فتنه۸۸ به شمار می آید و گناهان نا بخشودنی را مرتکب شده است اما به دلیل رافت اسلامی و مهربانی نظام مقدس جمهوری اسلامی فقط در خانه ای تحت نظارت وزارت اطلاعات بوده است و بهترین شرایط برای او مهیا بوده است .
 
کروبی در مدتی که در خانه وزارت اطلاعات از وی نگهداری می شد بسیار شرایط خوبی را داشته است تا جایی که بصورت هفتگی چند بار استفاده از استخر و سونا و جکوزی اش ترک نمی شده است و هر خورده فرمایشی که داشته است توسط مامورین برای وی مهیا می شده است.
 
کروبی که دیدار هایی هفتگی را در طول مدت نگهداری اش در خانه وزارت اطلاعات داشته است با انتقالش به خانه شخصی اش بیشتر خواهد شد ، فرزند کروبی در این رابطه گفته است : از مدتی قبل ملاقات‌های ایشان که پیشتر چند ماه یک بار انجام می‌شد، وضعیت منظم‌تری به خود گرفت و ایشان به صورت هفته‌ای ملاقات هایی داشتند که در حال حاضر در منزل خود نیز چنین شرایطی حاکم خواهد بود البته همسر ایشان (فاطمه کروبی) محدودیتی از این نظر ندارند.
 

حسین کروبی با ابراز امیدواری نسبت به بهتر شدن شرایط مهدی کروبی اظهار کرد: امیدواریم هرچه جلوتر می‌رویم شرایط بهتر شود. البته شیب بهتر شدن برخی فضاهای امنیتی ملایم است و نباید انتظارات بالایی داشته باشیم. اما امیدوار هستیم که شرایط برای ایشان و دیگر دوستان بهتر شود.

رافت اسلامی برای همگان وجود دارد اما با افرادی که بخواهند امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را به خطر بی اندازند با قاطعیت برخورد می شود ولی باب توبه برای همگان باز است و می توانند از اقدامات ضد ایرانی شان توبه کرده و طلب بخشش کنند اما سران فتنه همچنان بر طبل پوچ خودشان می کوبند تا دشمنان نظام و انقلاب را خوشنود کنند ولی نظام جمهوری اسلامی برای سوء استفاه نکردن معاندین انقلاب اسلامی از سران فتنه همچنان از آنها مراقبت می کند .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

javanenghelabi- karoubi 2

 

 

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی