چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

قطعی مکرر و افت فشار آب در شبکه آبرسانی روستا های هشت قریه همچنان به عنوان یک معضل در اداره آب شهرستان انار ادامه دارد

به گزارش ” انارما ” ، افزایش  گرمای هوا از یک سو نبود آب مصرفی و یا افت فشار در ساعات مختلف شبانه روز از سوی دیگر، نارضایتی شهروندان شهرستان انار را از سیستم آبرسانی به نقاط مختلف شهر به دنبال داشته است.

بیان این مطلب بدان جهت است که این روزها ساکنین مردم ساقی ، لطف آباد ، شاهم آباد و … از  بی آبی و افت فشار دائمی آن رنج برده و خواستار رفع این معضل هستند.

به گفته برخی از شهروندان روستا های هشت قریه افت فشار و قطع آب در این منطقه به گونه ای است که در ساعاتی که گرما به اوج خود می رسد افت فشار آب مانع از روشن شدن کولرهای آبی شده و این امر خود معضلی مهم برای ساکنین به شمار می رود.

این در حالیست که شهروندان این مناطق از معضل افت فشار و قطع مکرر آب به ستوه آمده و خواستار رفع هرچه سریعتر این مشکل هستند و از مسئولان می خواهند هر چه سریعتر فکری به حال مردم کنند چرا که گرما تاب و تحمل را از آنان گرفته است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی