چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

به گزارش ” انارما ” ؛ اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی دختران روستا بمناسبت دهه کرامت و گرامیداشت روز دختر عصر روز گذشته سه شنبه ۲۵ تیرماه با حضور فرماندار شهرستان انار و تنی چند از مسئولین شهرستان در مجموعه ورزشی دهستان گلشن انار برگزار گردید. لازم به ذکر است برگزاری مسابقات بازی های بومی و […]

به گزارش ” انارما ” ؛ اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی دختران روستا بمناسبت دهه کرامت و گرامیداشت روز دختر عصر روز گذشته سه شنبه ۲۵ تیرماه با حضور فرماندار شهرستان انار و تنی چند از مسئولین شهرستان در مجموعه ورزشی دهستان گلشن انار برگزار گردید.

لازم به ذکر است برگزاری مسابقات بازی های بومی و محلی در چهار رشته، طناب کشی پنج نفره، هفت سنگ تیمی، سنگ چاری و چوب کشی، برپایی نمایشگاه صنایع دستی و محصولات خانگی بانوان روستایی طبخ آش و نان محلی و تجلیل از ده دختر برتر روستایی از اهم برنامه های این جشنواره بود.

لازم به ذکر است در بخش بازی های بومی و محلی ده تیم در بخش طناب کشی با ۶۰ورزشکار، ۱۰تیم در بخش هفت سنگ با ۵۰ورزشکار، ۱۰ ورزشکار در سنگ چاری و ۲۲ ورزشکار در بخش چوب کشی به رقابت پرداختند که در پایان از برترین های این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

اسامی نفرات و تیم های برتر جشنواره دختران روستا به شرح زیر است:

تیم هفت سنگ :
فاطمه صادقی
عصمت مهرابی
رویا رنجبر
مریم زارع

تیم طناب کشی :
مهدیه ذوالفقاری
مریم آزادی طلب
نصیبه ذوالفقاری
فاطمه رشیدی
اکرم مهرابی
فرخنده رشیدی

چوب کشی +۶۵
فاطمه رشیدی و زهرا دهستانی

چوب کشی -۶۵
الهه صادقی

سنگ چاری :
مهدیه نقیبی

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی