چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

سعید راد به خاطر حواشی که اظهاراتش در مراسم افتتحایه جشنواره فجر ایجاد کرده بود عذر خواهی کرد

به گزارش انارما،سعید راد  در نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی «چ» که صبح امروز در برج میلاد برگزار شد در خصوص اظهاراتش در مراسم افتتاحیه جشنواره فجر که منجر به ایجاد حواشی برای جشنواره در چند روز گذشته شد گفت: کسانی که اینجا نشسته‌اید از حرفه‌ای‌ترین افراد مطبوعات هستید و ما بازیگرانی در سینمای ایران داشته‌ایم که هر کدام از بزرگان بودند مثل مرحوم خسرو شکیبایی که جایش خالی است یا بزرگانی مثل پرستویی کیانیان یا عرب‌نیا، ما بازیگران با روانیات خود زندگی می‌کنیم و این شاخصه بازیگری است.

سعید راد عذرخواهي كرد

وی ادامه داد: من اگر مزاحم مسئولان جشنواره شدم و به خاطر احساساتم برای آنها مشکلاتی پیش آمد و یک لحظه حرف‌هایی زدم که از منطق خارج شد عذرخواهی می‌کنم اما نظام جمهوری اسلامی در دنیا تثبیت شده است و همه در مقابل قدرت آن سر تعظیم فرود آورده‌اند.
این بازیگر ادامه داد: من اگر چیزی را می‌گویم و از روی احساسات من از همه می‌خواهم با من طرف شوند و وقتی مسئولان جشنواره از من دعوت می کنند و به دلیل احساساتم که ناشی از غریزه بازیگری است چیزی را می‌گویم من را خطاب قرار دهند و ای کاش آنجا منطق داشتم.
لازم به ذکر است سعید راد در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر روی سن حاضر شده بود در سخنانی اشاره کرد:  این سن خیلی باشکوه است و آدم‌های بزرگی بر روی این سن آمده‌اند. نگاتیو‌های فیلم‌های آقای قریبیان را دور زمین نمی‌شود کشید چون جا کم می‌آورد. در اینجا می‌خواهم به عنوان یک بازیگر، اجازه بگیرم که از بزرگان بازیگری محمدعلی فردین و بهروز وثوقی نام ببرم‌ که نسل‌های بعدی بازیگری از روی دست آن مشق کردند.(تشویق برای بردن نام بازیگر ضد نظام توسط حاضرین )

او در حالی از بهروز وثوقی یاد می کرد که وی سال های سال است از بدنه رسمی سینمای ایران جدا شده است و با زندگی در خارج از کشور مسیر دیگری را برای ارائه بازی خود انتخاب کرده است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی