یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ | Sunday 15 December 2019

فرماندار انار گفت: برنامه های عید سعید غدیر و دهه امامت و ولایت محتوا محور و با بهره گیری از ظرفیت های مردمی برنامه ریزی و برگزار شود.

به گزارش ” انارما ” ؛ فرماندار انار در جلسه ستاد گرامیداشت دهه امامت و ولایت با تأکید بر تبیین واقعه غدیر گفت: باید مباحث مربوط به غدیرشناسی و جایگاه غدیر در اسلام به ویژه برای نسل جوان تبیین شود.

علی زهرودی فرماندار انار خواستار مردمی برگزار شدن برنامه های این دهه شد و با تأکید بر فضاسازی و آذین بندی شایسته شهر و روستا در دهه ولایت گفت: باید از همه ظرفیت های شهرستان برای بهتر برگزار شدن برنامه های دهه ولایت و امامت استفاده نمود.

حجه الاسلام منتظری  در خصوص اهمیت و جایگاه ولایت مطالبی بیان داشت و گفت: دهه امامت و ولایت باید محور وحدت مسلمانان باشد نه اینکه وسیله ای برای اختلاف بین مسلمانان و لذا باید تقویت وحدت و همبستگی مسلمانان در این دهه مد نظر قرار گیرد.

برگزاری همایش غدیر بهمراه مراسم خطبه خوانی و بازسازی واقعه غدیر ، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی ، برپایی جشن توسط کانون های مساجد در روستاها و سطح شهرها ، برپایی نمایشگاهی از اماکن مذهبی ، مکه و مدینه در گالری هنر، دیدار با خانواده شهدا بویژه شهدای سادات و غدیر ، برپایی نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی ، شب شهر و جشن ویژه هنرمندان از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

رزمایش بیت المقدس شهرستان انارصبح امروز آغاز شد

برنامه های دفاعی و امنیتی گردان الی بیت المقدس بسیج با هدف به نمایش گذاشتن اقتدار بسیج در امنیت کشور انجام میشود ...