چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

مراسم اختتامیه مسابقات والیبال روستایی بانوان شهرستان انار به مناسبت یادبود خیرگرانقدر مرحوم حاج علی جدیدی به میزبانی روستای گلشن برگزار شد

به گزارش ” انارما ” ؛  مراسم اختتامیه مسابقات والیبال روستایی بانوان شهرستان انار به میزبانی روستای گلشن  با حضور مسئولین شهرستانی در سالن ورزشی قمر بنی هاشم گلشن انار برگزار شد.

این مراسم به مناسبت یادبود خیرگرانقدر مرحوم حاج علی جدیدی با شرکت تیم های ( فاطمه النبی گلشن ، شهدا غدیر قربان آباد ، الوند ،صدرا ، گیتی آباد ، لطف آباد ، ولی عصر بیاض ، شهید حبیبی ، بابا علی و پایگاه الزهرا ساقی ) در دو گروه ۵ تیمی بصورت دوره ای برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم های فاطمه النبی روستای گلشن ، الوند ، شهدای غدیر و شهیدحبیبی  به رده بندی و فینال مسابقات راه یافتند که در نتیجه تیم شهدای غدیر  مقام اول ، تیم فاطمه النبی روستای گلشن مقام دوم ، تیم الوند مقام سوم و کاپ اخلاق به تیم ولیعصر بیاض تعلق گرفت.

در پایان این مراسم با اهدای احکام و کاپ قهرمانی و جوایز نقدی ازتیم های برتر و پیشکسوتان و دست اندرکاران این مراسم تجلیل شد.
عکس : علیرضا زمانی

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی