شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ | Saturday 4 July 2020

مراسم تکریم و معارفه ریاست منابع طبیعی شهرستان انار با حضور مسئولان برگزار شد و از زحمات حسن شاهی تجلیل و حیدری پور بعنوان رییس جدید این اداره منصوب شد

به گزارش ” انارما ” ؛ مراسم تکریم و معارفه ریاست منابع طبیعی شهرستان انار با حضور زهرودی فرماندار ، رجبی مدیر کل منابع طبیعی و تنی چند از مدیران در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار انار با اشاره به خدمات انجام شده توسط منابع طبیعی طی سالهای اخیر بویژه در حوزه ؛ کاداکس، پروژه پخش سیلاب، کنترل شن های روان و ریز گردها ، خواستار تداوم این روند شد.

رعیتی دادستان انار نیز در این مراسم گفت : توجه ویژه جهت رفع تصرفات اراضی دولتی در منابع طبیعی شکل گرفته بطوریکه در سال ۹۷ تعداد پرونده های تصرفی به صفر رسید و در سال ۹۸ نیز این روند ادامه داشته است.

رجبی مدیر کل نیز با اشاره به بیانات و توجهات مقام معظم رهبری به امر منابع طبیعی در خصوص وضعیت اراضی و شرح وظایف منابع طبیعی در قبال حفظ اراضی توضیحاتی ارائه کرد.

در پایان این مراسم از زحمات حسن شاهی تجلیل گردید و  حیدری پور بعنوان رییس جدید اداره منصوب شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی