چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 21 August 2019

مراسم تکریم و معارفه ریاست منابع طبیعی شهرستان انار با حضور مسئولان برگزار شد و از زحمات حسن شاهی تجلیل و حیدری پور بعنوان رییس جدید این اداره منصوب شد

به گزارش ” انارما ” ؛ مراسم تکریم و معارفه ریاست منابع طبیعی شهرستان انار با حضور زهرودی فرماندار ، رجبی مدیر کل منابع طبیعی و تنی چند از مدیران در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار انار با اشاره به خدمات انجام شده توسط منابع طبیعی طی سالهای اخیر بویژه در حوزه ؛ کاداکس، پروژه پخش سیلاب، کنترل شن های روان و ریز گردها ، خواستار تداوم این روند شد.

رعیتی دادستان انار نیز در این مراسم گفت : توجه ویژه جهت رفع تصرفات اراضی دولتی در منابع طبیعی شکل گرفته بطوریکه در سال ۹۷ تعداد پرونده های تصرفی به صفر رسید و در سال ۹۸ نیز این روند ادامه داشته است.

رجبی مدیر کل نیز با اشاره به بیانات و توجهات مقام معظم رهبری به امر منابع طبیعی در خصوص وضعیت اراضی و شرح وظایف منابع طبیعی در قبال حفظ اراضی توضیحاتی ارائه کرد.

در پایان این مراسم از زحمات حسن شاهی تجلیل گردید و  حیدری پور بعنوان رییس جدید اداره منصوب شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری بیادماندنی از استقبال باشکوه مردم انار از آزادگان در سال۶۹

پایگاه خبری "انارما" به بهانه این روز ، مجموعه ای خاطره انگیز از تصاویر آزادگان اناری در زمان اسارت و هنگام بازگشت به میهن و همچنین تصاویری از استقبال مردم انار از آزادگان در سال ۱۳۶۹ را بازنشر می کند ...

یادداشت های خصوصی