دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ | Monday 14 October 2019

یک روز دیگر عید سعید قربان است و برای مردم مهم است که قیمت مصوب دام زنده چقدر است و در چه مراکزی به صورت رسمی و تحت نظارت دامپزشکی عرضه میشود.

به گزارش ” انارما ” ؛  همه ساله در ایام عید قربان به سبب افزایش تقاضا برای خرید دام زنده سبک، نگرانی‌های خاصی از حیث کمبود دام زنده و نوسان قیمت در بازار به وجود می‌آید؛ چرا که افراد سودجو در نظر دارند از این فرصت پیش آمده بیشترین سود را عاید خود کنند.

البته از سویی دیگر، قصابان نیز در اعلام قیمت واحد، توافق نظر نداشته و نرخ‌های آنان بر اساس مقتضیات دام متفاوت است.

یک روز دیگر عید سعید قربان است و برای مردم مهم است که قیمت مصوب دام زنده چقدر است و در چه مراکزی به صورت رسمی و تحت نظارت دامپزشکی عرضه میشود.

برای پاسخ به این سوال، سرپرست دامپزشکی انار به خبرنگار ما اعلام کرد:  از شهروندان اناری خواستاریم تا برای تهیه دام سالم جهت قربانی به میادین عرضه دام مراجعه و از خرید دام از دستفروشان و دوره گردان خودداری کنند.

سرپرست دامپزشکی انار با تاکید بر رایگان بودن کلیه خدمات دامپزشکی در ایام عید قربان گفت : با هماهنگی های انجام شده با شهرداری محترم انار کشتارگاه دام این شهرستان در روز عید سعید قربان و در ساعت  ۷ صبح لغایت ۱۳ بعد از ظهر آماده ارائه خدمات بصورت رایگان است و همچنین دو محل در سطح شهرستان به منظور عرضه دام زنده پیش بینی گردیده تا تمامی دام های زنده در این مکان عرضه گردند : این مکان ها در ( ۱ – زمین واقع در جنب کشتارگاه دام شهرداری بعد از پلیس راه انار – ۲ – نوشهر- زمین واقع در جنب انبار شهرداری انار ) واقع شده است. در ضمن شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار در این روز همکاری لازم را در خصوص بهداشت عمومی انجام می دهد.

لازم بذکر است انتظار می‌رود برای خرید  فروش دام نیز چنین جایگاهی در شهرستان وجود داشته باشد که این ویژگی نباید تنها به روز عید قربان معطوف شود.

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اولین مراسم چاووش خوانی در انار برگزار شد + تصاویر

آیین سنتی چاووش خوانی در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی