پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ | Thursday 19 September 2019

همزمان با ایام دهه امامت و ولایت تعدادی از اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان انار در اردوی یک روزه تحت عنوان مطالعه در طبیعت شرکت نمودند

به گزارش ” انارما ” ؛ همزمان با ایام دهه امامت و ولایت تعدادی از اعضاء کتابخانه های عمومی در اردوی یک روزه تحت عنوان مطالعه در طبیعت شرکت نمودند.

صادقیان رئیس اداره کتابخانه های عمومی هدف از برگزاری این اردوی فرهنگی را ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق کتابخوانان برتر کتابخانه های عمومی برشمرد.

وی خاطر نشان کرد در این اردو خانمها ایران السادات حسینی، فاطمه حسین زاده ،بهاره رجبی ،فهیمه حسنی یزدی ،رقیه سلمانی ، محدثه حسینی نوه ،الهه صادقی فاطمه و مهدیه گرجی ،حسنا صادقیان، نوشین السادات فاطمی و نرگس السادات سجادی و آقایان علی سالاری و علیرضا برخورداری به ترتیب کتابهای هنر رفتار با والدین ،شرحی بر زیارت عاشورا،غدیر و وقف،باغ طوطی،یادت باشد،پیرمرد و دریا، سفر زندگی ، جشن پتو،جامع التمثیل ،آلبوم دردسر،شاهزاده خانم در مترو ،تئوری انتخاب و دانش خودرو را معرفی نمودند.

سید داود صابری از نویسندگان و کارگردانان عرصه هنر و تئاتر نیز در این نشست درمورد سیر مطالعاتی و علایق و سلیقه های کتابخوانی توضیحاتی ارائه نمودند .

کوهنوردی ،شعر خوانی خانم حسین زاده از شاعران انار درباره طبیعت و خوانندگی حسین علینژاد از دیگر برنامه های اجرا شده در این اردو بوده است.

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

همایش شیرخوارگان حسینی در انار

همایش جهانی شیرخوارگان حسینی امسال بیش از صدها مادر و فرزند در امامزاده محمدصالح(ع) برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی