جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ | Friday 21 February 2020

فرماندار انار با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری ۲۰ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید افزود : مهمترین این طرح های در حوزه عمران و راه شهری و روستایی ، نیروگاه خورشیدی ، برق و روشنایی معابر ، بهداشت و درمان و آموزشی است

به گزارش ” انارما ” ؛ فرماندار انار در نشست ستاد گرامیداشت هفته دولت در این شهرستان ضمن تبریک عید امامت و ولایت ، واقعه غدیر خم را روز اتمام نعمت و اکمال دین برشمرد و بر تبیین ابعاد گوناگون آن تاکید نمود .

فرماندار انار با بیان اینکه ۲۰ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید افزود : مهمترین این طرح ها در حوزه کشاورزی و دامداری ، صنعتی ، عمران و راه شهری و روستایی ، نیروگاه خورشیدی ، برق و روشنایی معابر ، بهداشت و درمان و آموزشی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

در این جلسه مقرر شد دستگاهها طی این هفته به رسانه ها و مردم ، ارائه خدمات ویژه طی این هفته به مردم.تزیین ادارات ، دیدار با خانواده شهدا ، گلباران قبور شهدا راس ساعت ۷:۱۵ صبح روز شنبه ۲ شهریور و سخنرانی فرماندار در روز جمعه ۸ شهریور در بین نمازگزاران جمعه انجام شود.


انتهای پیام/

 

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

مردم انار به کمپین #می‌_آیم_چون پیوستند

مردم انار در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی با پیوست به کمپین #می_آیم_چون، نوید خلق حماسه دیگر، اینبار در صحنه انتخابات را دادند. ...

یادداشت های خصوصی