پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ | Thursday 27 February 2020

مراسم گرامیداشت روز پزشک و داروساز با اجرای برنامه های متنوع در انار برگزار شد

به گزارش ” انارما ” ؛ مراسم گرامیداشت روز پزشک ، داروساز و کارمند شامگاه گذشته چهارم شهریور در آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد.

حسن جعفری مدیر بیمارستان ولیعصر (عج) انار در این مراسم ضمن تبریک این روز به جامعه پزشکی به ویژه پزشکان و داروسازان شهرستان انار با اشاره به اینکه جامعه پزشکی نسبت به دیگر اقشار جامعه، فضای وسیعی برای خدمت رسانی به آحاد مردم را دارا می باشند، اذعان داشت: حیات بخشیدن بزرگ ترین خدمت به جامعه انسانی است.

جعفری با اشاره به وجود امکانات درمانی مناسب این شهرستان افزود: جامعه پزشکی و همکاران پزشک خصوصی و دولتی مکمل همدیگر هستند و نه تنها در مسائل درمانی بلکه در مباحث مختلف اجتماعی پیش قدم هستند.

گفتنی است در پایان این مراسم از پزشکان دولتی و خصوصی، داروسازان ، شهرستان انار با اهداء جوایزی به رسم یادبود تقدیر و تجلیل شد.

این جشن با حضور طنزپزداز کرمانی محمدرضا فضل آبادی ( مندلو کرمونی ) به همت شبکه بهداشت و درمان انار و با همکاری روابط عمومی مس سرچشمه و بیمارستان حضرت ولیعصر(ج) انار برگزار گردید.

عکس : اسماعیل یعقوبی

انتهای پیام/

 

 

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

مردم انار به کمپین #می‌_آیم_چون پیوستند

مردم انار در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی با پیوست به کمپین #می_آیم_چون، نوید خلق حماسه دیگر، اینبار در صحنه انتخابات را دادند. ...

یادداشت های خصوصی