شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ | Saturday 4 July 2020

حجت الاسلام منتظری در مراسم گرامیداشت روز پزشک گفت:حضور بیش از ۶۰ پزشک در تخصص های مختلف پزشکی در شهرستان انار نسبت به قبل از انقلاب اسلامی که فقط یک یا دو پزشک هندی بیشتر نداشتیم، موجب افتخار و مباهات است.

به گزارش ” انارما ” ؛ حجت الاسلام منتظری در مراسم گرامیداشت روز پزشک ، داروساز و کارمند گفت : جایگاه علم پزشکی از رتبه بالایی برخوردار است؛ چرا که فلسفه سایر علوم، بهره‌مندی انسان از مواهب و نعمت‌های زندگی است، ولی هدف از علم پزشکی سلامت جسم و جان انسانهاست.

وی افزود : امام باقر(ع) می‌فرماید: «بدان که هیچ دانشی به اندازه جستن سلامت مهم نیست، و هیچ سلامتی به اندازه سلامتی دل (روح) نیست.

امام جمعه انار افزود: حضور بیش از ۶۰ پزشک در تخصص های مختلف پزشکی در شهرستان انار نسبت به قبل از انقلاب اسلامی که فقط یک یا دو پزشک هندی بیشتر نداشتیم، موجب افتخار و مباهات است.

حجت الاسلام منتظری در ادامه گفت : قبل از شهرستان شدن انار ، فقط یک بیمارستان بدون حصار و بدون امکانات لازم را داشتیم . ولی به برکت شهرستان شدن علاوه بر تجهیز بیمارستان و کلینیک مرحوم امین دهها مراکز بهداشتی و درمانی و بیش از ۶۰ پزشک در تخصص های مختلف را داریم.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی