شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ | Saturday 4 July 2020

امام جمعه شهرستان انار گفت :وظیفه دانش آموزان ما این است که خود را برای بدست گرفتن مدیریت های کشور با رعایت سه اصل مهارت های علمی حرفه ای و مهارت های زندگی آماده کنند و مدارس ما باید محلی برای آماده کردن دانش آموزان باشد

به گزارش ” انارما ” ، حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور دانش آموزان ، فرهنگیان و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ، با اشاره به مناسبت های این روز در سالهای پیروزی انقلاب اسلامی به توطئه های دشمنان انقلاب به ویژه آمریکای جهانخوار در مقابل نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد وگفت : تحریم های اقتصادی و غیره نه تنها باعث جدایی ملت از نظام نشده بلکه باعث بالندگی و پیشرفت ملت ایران به خصوص در بحث علم و فناوری دانست .

وی نقش آفرینان اصلی را ملت عزیز و بزرگ و شریف ایران اسلامی دانست و حضور ملت و آگاهی و بصیرت ملت را در صحنه های مختلف را باعث موفقیت های بیشتر در تمامی صحنه ها برشمرد .

امام جمعه شهرستان انار با اشاره به تحریم های ایجاد شده توسط آمریکا که قصد فشار بر ملت ایران را دارند مقاومت و ایستادگی ملت را باعث رسیدن ملت به همه اهداف و آرمان ها ی مقدس خود دانست .

وی در ادامه اظهار داشت: حضور گرم و پرشور جامعه فرهنگی و دانش آموزان نشان دهنده‌ی استکبار ستیزی آنان است.
منتظری خاطرنشان کرد : هر چه در مسیر پرافتخار انقلاب پیش می رویم پایبندی ما نیز نسبت به شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی بیشتر می شود و این امر سبب شده تا بسیاری از ابر قدرت ها خصوصا آمریکا و دشمنان انقلاب اسلامی قدرتشان را برای ناکامی این شعار افزایش دهند.

حجت الاسلام منتظری عنوان داشت: ما برای مقابله با اهداف شوم دولت های استکباری نیاز به قدرت، شور و شعوری بیشتر داریم و ایستادگی ما تا کنون نشان دهنده‌ی آن است که ما به شعارهایمان پایبندیم و برای تحقق آنها تلاش می کنیم و ثمره این پایبندی پررنگ تر شدن روزافزون جایگاه نظام و عدالت در جامعه ما می شود.
وی افزود: پیام ما به همه ی دنیا این است که ملت ایران برای استقرار، سرافرازی، اصول اساسی نظام با قدرت ایستادگی می کند و در این راه همه چیز خود را فدا می کند.

امام جمعه شهرستان انار ادامه داد : تلاش دانش آموزان ما این است که برای استقرار اصول اساسی نظام و دیدگاه استکبار ستیزی و همچنین سرافرازی شعار «استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی» پیشرو باشند و بتوانند خدمات ارزنده ای را برای ایران اسلامی انجام دهند.
وی تصریح کرد: طبق بیانات مقام معظم رهبری نیاز امروز جامعه دانش آموزانی هم تراز با نظام جمهوری اسلامی است.
حجت الاسلام منتظری درادامه اظهار کرد: دانش آموزی هم تراز انقلاب است که هم علم و هم مهارت های زندگی او در سطح اعلا باشد ومهارت های حرفه ای او در سطح قابل قبولی دیده شود.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه دانش آموزان ما این است که خود را برای بدست گرفتن مدیریت های کشور با رعایت سه اصل مهارت های علمی حرفه ای و مهارت های زندگی آماده کنند و مدارس ما باید محلی برای آماده کردن دانش آموزان باشد.

لازم به ذکر در مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان دانش آموزان ، فرهنگیان ، مسئولان شهرستان و اقشار مختلف مردم حضورباشکوهی داشته و در پایان نیز قطعنامه پایانی قرائت و حاضران با شعار الله اکبر ، خامنه ای رهبر و مرگ برآمریکاه بندهای آن را تایید نمودند .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی