سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | Tuesday 4 August 2020

حجت الاسلام منتظری خطیب نماز جمعه انار گفت:یکی از مهم‌ترین وعده‌های دولت به مردم بعد از گرانی بنزین کنترل قیمت دیگر کالا‌ها و خدمات و جلوگیری از افزایش قیمت و گرانی کالا‌ها بود که متأسفانه در بعضی از موارد رعایت نمی‌شود.

به گزارش ” انارما ” ؛ حجت الاسلام منتظری امام‌جمعه شهرستان انار در خطبه‌های نماز جمعه امروز گفت:متأسفانه دربعضی از فیلم‌ها، نمایشنامه‌ها، تئاتر‌ها و بعضی از مفاد قرارداد ۲۰۳۰، بعضی از کنسرت‌های موسیقی و برنامه‌هایی که موجب اختلاط زنان و مردان می‌شوند، هدف تخریب دین و ایمان و متلاشی کردن بنیان خانواده‌ها ست.

او با اشاره به حوادث و فتنه‌های اخیر افزود:درحوادث اخیر توطئه‌ای بسیار خطرناکی توسط دشمنان علیه ایران تدارک دیده شده بود شده بود که به لطف الهی با حضور گسترده مردم خنثی شد.

امام جمعه شهرستان انار گفت:حضور یکپارچه مردم بعد از حوادث اخیر در راهپیمائی‌های خود جوش سراسر کشور، حمایت از اقتدار و امنیت کشور و لبیک به فرمان رهبر عالیقدر انقلاب حضرت امام خامنه‌ای بود.

حجت‌الاسلام منتظری گفت: از دیدگاه جمهوری اسلامی لنگرگاه ثبات، امنیت، وحدت و یکپارچگی ملت بزرگ عراق مرجعیت عالی‌قدر شیعه است.
او بیان کرد:بدون تردید مواضع حکیمانه مرجعیت شیعه با هوشیاری مردم عراق ان‌شاءالله بار دیگر امنیت و آرامش را برای کشور عراق به ارمغان خواهد آورد .

خطیب نماز جمعه انار در ادامه گفت:یکی از مهم‌ترین وعده‌های دولت به مردم بعد از گرانی بنزین کنترل قیمت دیگر کالا‌ها و خدمات و جلوگیری از افزایش قیمت و گرانی کالا‌ها بود که متأسفانه در بعضی از موارد رعایت نمی‌شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

پایگاه خبری ” انارما ” هفت ساله شد

پایگاه خبری " انارما " که عنوان اولین پایگاه خبری دارای مجوز در شهرستان انار را یدک می کشد، وارد هفتمین سال فعالیت خود شد ...

یادداشت های خصوصی