شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ | Saturday 4 July 2020

طی هماهنگی های انجام شده با ادارات شهرستان انار با واحد نظارت و بازرسی بر بهداشت عمومی و مواد غذائی و فرآورده های خام دامی شبکه دامپزشکی از مراکز عرضه و فرآورده های خام دامی شهرستان انار بازدید شد

به گزارش ” انارما ” ؛ شفائی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت : یکی از وظایف مهم و خطیر دامپزشکی نظارت و بازرسی بهداشتی بر نحوه تولید، توزیع، عرضه و نگهداری فرآورده های خام دامی، پروتئینی و غذائی و رعایت نکات و مسائل بهداشتی در این خصوص می باشد.

وی گفت : طی هماهنگی های انجام شده با ادارات شهرستان انار با واحد نظارت و بازرسی بر بهداشت عمومی و مواد غذائی و فرآورده های خام دامی شبکه دامپزشکی این شهرستان در خصوص ضرورت اجرای ضوابط و مقررات بهداشتی دامپزشکی از مراکز عرضه و فرآورده های خام دامی، پروتئینی و مواد غذائی، اکیپ ویژه بازدید مشترک با حضور فرماندار و دادستان محترم، معاون عمرانی فرماندار، نیروی انتظامی، رئیس اتاق اصناف، بازرس شبکه بهداشت و درمان، مسئول و بازرس نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان انار صورت گرفت.

در این بازدید مشترک که به صورت سر زده از مراکز فوق انجام گرفت کلیه موارد تخلفات بهداشتی و صنفی واحدهای مربوطه مورد ارزیابی، بازدید و تذکر قرار گرفت .
ایشان گفت : هدف از انجام این بازدیدها، حفظ و ارتقای سطح سلامت و بهداشت عمومی و کیفیت خدمات در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در ارائه محصولات پروتئینی با منشأ دامی و مواد غذائی می باشد .

کامران شفائی در پایان از همشهریان محترم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی و رعایت نکردن مسائل بهداشتی و فردی در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی به واحد بازرسی و نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان انار با شماره تلفن های ۳۴۳۸۶۶۹۵ و ۳۴۳۸۷۸۶۰ اطلاع داده تا با متخلفین طبق مقررات سازمان دامپزشکی کشور برخورد صورت گرفته و به مراجع قضائی معرفی گردند .

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

نماز عید سعید فطر در امین شهر برگزار شد

به گزارش انارما؛ همزمان با فرارسیدن عید بندگی خدا نماز عید سعید فطر باحضور مومنین خداجو نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین فلاحی امام جمعه امین شهر درجوار بوستان شهدای گمنام این شهر با ر ...

یادداشت های خصوصی