جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Friday 4 December 2020

طی هماهنگی های انجام شده با ادارات شهرستان انار با واحد نظارت و بازرسی بر بهداشت عمومی و مواد غذائی و فرآورده های خام دامی شبکه دامپزشکی از مراکز عرضه و فرآورده های خام دامی شهرستان انار بازدید شد

به گزارش ” انارما ” ؛ شفائی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت : یکی از وظایف مهم و خطیر دامپزشکی نظارت و بازرسی بهداشتی بر نحوه تولید، توزیع، عرضه و نگهداری فرآورده های خام دامی، پروتئینی و غذائی و رعایت نکات و مسائل بهداشتی در این خصوص می باشد.

وی گفت : طی هماهنگی های انجام شده با ادارات شهرستان انار با واحد نظارت و بازرسی بر بهداشت عمومی و مواد غذائی و فرآورده های خام دامی شبکه دامپزشکی این شهرستان در خصوص ضرورت اجرای ضوابط و مقررات بهداشتی دامپزشکی از مراکز عرضه و فرآورده های خام دامی، پروتئینی و مواد غذائی، اکیپ ویژه بازدید مشترک با حضور فرماندار و دادستان محترم، معاون عمرانی فرماندار، نیروی انتظامی، رئیس اتاق اصناف، بازرس شبکه بهداشت و درمان، مسئول و بازرس نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان انار صورت گرفت.

در این بازدید مشترک که به صورت سر زده از مراکز فوق انجام گرفت کلیه موارد تخلفات بهداشتی و صنفی واحدهای مربوطه مورد ارزیابی، بازدید و تذکر قرار گرفت .
ایشان گفت : هدف از انجام این بازدیدها، حفظ و ارتقای سطح سلامت و بهداشت عمومی و کیفیت خدمات در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی در ارائه محصولات پروتئینی با منشأ دامی و مواد غذائی می باشد .

کامران شفائی در پایان از همشهریان محترم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی و رعایت نکردن مسائل بهداشتی و فردی در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی به واحد بازرسی و نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان انار با شماره تلفن های ۳۴۳۸۶۶۹۵ و ۳۴۳۸۷۸۶۰ اطلاع داده تا با متخلفین طبق مقررات سازمان دامپزشکی کشور برخورد صورت گرفته و به مراجع قضائی معرفی گردند .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی