پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Thursday 22 April 2021

افرادی که برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رفسنجان و انار تأیید صلاحیت شدند مشخص شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ۴۵ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۸ نفر مرد و ۷ نفر زن بودند و از این تعداد فقط صلاحیت ۱۴ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس در انار و رفسنجان تایید شد.

داوطلبان ردصلاحیت شده یا آنهایی که صلاحیتشان احراز نشده پنج روز مهلت دارند شکایت کتبی و مستندات خود را به هیات نظارت بر انتخابات مجلس ارایه دهند.

هیات نظارت شورای نگهبان پس از دریافت شکایات داوطلبان فرصت دارد تا تاریخ ۱۱ بهمن‌ماه سال جاری آنها را مورد رسیدگی قرار دهد سپس نظر خود را به وزارت کشور اعلام کند.

تبلیغات داوطلبان از ۲۴ بهمن ماه آغاز می‌شود و تا ۳۰ بهمن‌ماه به پایان خواهد رسید.

به گزارش ” انارما ” ؛  افرادی که برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رفسنجان و انار تأیید صلاحیت شدند به شرح زیر است:

علی اکبر پورغلامعلی، مصطفی آخوندی، اکبر ابراهیمی راویز ، اصغر زین الدینی منصورآبادی، حجت الاسلام حسین جلالی، احمد حسنی ، حسن اسفندمز، فاطمه خادمی، اصغر اکبری پورکانی، مهدی یادگاری مهدی آباد ، احمد انارکی محمدی، مجید نوروزی بهجت، عباس گلچین، علی رضایی پور اناری.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تصاویری از “سیزده بدر” ۱۴۰۰ در ارتفاعات اطراف انار

هر ساله ۱۳ فروردین خانواده‌ها به دل طبیعت پناه می‌بردند تا در کنار یکدیگر و در جمع‌های خانوادگی روز مفرح  و به یادگار برای نوروز خود رقم بزنند ...

یادداشت های خصوصی