سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | Tuesday 19 January 2021

با وجود آنکه مسئولان وزارت بهداشت تاکید کردند برای کنترل شیوع کرونا باید ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کروناویروس جدی گرفته شود ولی شاهد اجرا نشدن دستورات هستیم. قرار بود در ورودی همه شهرهای کشور از مسافران تست کروناویروس گرفته شود ولی گرفته نمی شود.

به گزارش ” انارما ” ؛  در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا به جمع بندی رسیده شد که  در ترددها، بیشتر سخت گیری شود. همچنین در صدد اینکه کنترل رفت و آمدها، مسافرت ها و ترددها را تشدید شود.

اما برای گسترده نشدن این ویروس در شهرستان انار که به عنوان ورودی استان کرمان است ، در ورودی های این شهر تست کروناویروس با توجه به هجمه مسافران به سمت یزد ،تهران ، بندرعباس، کرمان و… گرفته نمی شود.

روز گذشته با ورود مسافرانی در شهرستان انار که مشکوک به کرونا ویروس بوده اند به رفسنجان منتقل شدند .

کروناویروس بی تعارف دارد از مرزها و شهرها را  گذر می کند و هرروز هم بر آمار مبتلایان آن افزوده می شود به نظر می رسد که مسئولان برای اجرایی کردن سخنان و  دستورات خود باید تعجیل کنند و چاره ای برای مسافران ورودی شهرستان بیاندیشند زیرا سرعت ابتلا این ویروس بسیار بالا است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی