سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

با توجه به اینکه مهدی کروبی از حصر خارج شده و به منزلش انتقال داده شد، برخی از رسانه ها..

به گزارش انارما،با توجه به اینکه مهدی کروبی از حصر خارج شده و به منزلش انتقال داده شد، برخی از رسانه ها اقدام به انتشار خبرهایی کردند که به شرح زیر می باشد:

صدای امریکا: دیروز میلیون ها ایرانی که خبر رفع حصر مهدی کروبی را شنیده بودند از ساعت هفت صبح به خیابان ها ریختند و تجمعاتی را در جای جای کشور انجام دادند. اکثر این تجمعات توسط قشرهای آسیب پذیر جامعه صورت گرفته بود که نشان دهنده پایگاه عظیم جنبش سبز در میان توده مردم ایران است.

متاسفانه حاکمیت برای متفرق کردن این افراد اقدام به شکلیک خمپاره کرد که 2 نفر کشته شدند. گفتنی است مسئولان ایرانی علت کشته شدن این 2 نفر را به دروغ “در صف گرفتن سبدکالا بودن”، دانسته اند!

***

دکتر زوری زاده: همین الان یک نفر بهم ایمیل زده و سیر تا پیاز قضیه رو بهم گفته! چقدر هم سیرش بدبو بوده! انگار مردم با شنیدن خبر آزادی کروبی به خیابان ها سرازیر شدند که مسئولان برای مقابله با اونها افرادی رو اجیر کردند. به دلیل بالا رفتن تورم به جای ساندیس به این گروه سبدکالا دادند تا روبروی جنبش سبزی ها قرار بگیرند و آنها را متفرق کنند که به دلیل استفاده از خشونت بالاخره توانستند این کار را انجام دهند!

***

بی بی سی: با توجه به اینکه برخی معتقد هستند هیچکس برای کروبی تره خورد نکرده است در همین لحظه تماس تصویری ای داریم با صادق صبا؛ آقا صادق؛ شما با این حرف موافقید که کسی برای کروبی تره خورد نکرد؟!

صادق صبا: اصلا و ابدا! من خودم دیروز کسی بودم که برای کروبی تره خورد کردم! بعدش تره ها رو پست کردم ایران که برسه به دست کروبی و باهاش سوپ جو درست کنن بخورن! اما با شناختی که از مامورهای حکومتی دارم، عمرا اجازه بدن تره های من به دست کروبی برسه!

***

دکتر ناسازگارا: من اتفاقات اخیر رو یک پیروزی برای مردم کشورمون می دونم! اونها چند روز پیش اینقدر تجمع کردند که بالاخره مسئول ها کم آوردن و بهشون فیلم مجانی نشون دادن؛ و بعدش هم اینقدر تجمع کردن تا بهشون کالای مجانی دادن! بعدش هم الکی گفتن ما از قبل خودمون می خواستیم سینماها رو مجانی کنیم و کالا بدیم!

جنبش سبز بار دیگه با حضور در طرح «سینما سلام» و بعدش با حضور در صف های به هم فشرده «سبدکالا» نشان داد که زنده است و داره نفس می کشه!

منبع:بولتن نیوز

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی