پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | Thursday 29 February 2024

به گزارش انارما ؛ مراسم ضیافت افطاری و تقدیر از خانواده های اهداکننده عضو در انار شامگاه گذشته مصادف با آخرین روز از ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین شهرستان انار و به همت شورای شهرستان انار در تالار فرهنگیان برگزار شد . حجت الاسلام منتظری ضمن تبریک عید سعید فطر و تشکر از خانواده […]

به گزارش انارما ؛ مراسم ضیافت افطاری و تقدیر از خانواده های اهداکننده عضو در انار شامگاه گذشته مصادف با آخرین روز از ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین شهرستان انار و به همت شورای شهرستان انار در تالار فرهنگیان برگزار شد .

حجت الاسلام منتظری ضمن تبریک عید سعید فطر و تشکر از خانواده های اهدای عضو در این مراسم اظهار داشت :شما خانواده ها هم روحیه ایثار و فداکاری را نشان دادید هم حیات دوباره ای به اجزای از دست رفته عزیزانتان بخشیده اید .
وی بیان داشت :در اسلام و در مکتب ما برای اهدا کردن عضو ارزش قائل شده اند .
وی ادامه داد :امیدواریم این رفتار شما الگویی برای دیگران و همه کسانیکه در شرایط شما قرار گرفته اند باشد.

در ادامه مراسم فرماندار انار ضمن تبریک عید فطر طی سخنانی به نقش و اهمیت اهداکنندگان عضو اشاره کرد و گفت خداوند متعال فرصت زندگی را برای تعالی و کمال به انسان‌ها اهدا نموده است که برخی افراد با اهدای اعضای بدن خود به نیازمندان مسیر تعالی و کمال را سریع‌تر طی می‌کنند.

گفتنی است در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و جوایزی از شش خانواده (اعظم جدیدی، صغری بیرمی ، سجاد اصغری ، ابوالفضل قدیمی نژاد ، ابوالفضل رسول نیا و اکبر حسین زاده جعفری ) اهدا کننده عضو در انار تجلیل به عمل آمد .

عکس و گزارش : اسماعیل یعقوبی
انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی