جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ | Friday 26 February 2021

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت:در هفته جهاد کشاورزی امسال ۴ طرح دامپروری و آب و خاک در شهرستان انار به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ” انارما ” ؛ ،عباس مهران، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان انار گفت: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی چهار طرح آبیاری تحت فشار و دامپروری با هزینه کرد بیش از ۳۶ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۲ نفر به بهره برداری می‌رسد.

او تصریح کرد: این طرح‌ها شامل سه طرح آب و خاک و یک طرح تولیدات دامی است.

مهران تصریح کرد:سه طرح آب و خاک شامل، یک طرح آبیاری زیرسطحی ۵۰ هکتاری، با هزینه کرد اعتبار کل ۱۳ میلیارد ریال که ۸ و نیم میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی است، یک باب کانال بتنی به طول ۷۵۰ متر با هزینه کرد اعتبار دولتی هزار و۲۰ میلیون ریال و مرمت و لایروبی قنات بیاض به طول ۲۵۰ متر با هزینه کرد اعتبار دولتی ۱۴۸۰ میلیون ریال در این هفته به بهره برداری می‌رسد.

او اظهار داشت: از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در این شهرستان، یک طرح پرورش بوقلمون ۶ هزار و ۳۰۰ قطعه‌ای با هزینه کرد ۲۰ میلیارد ریال است که با افتتاح این طرح اشتغال ۵ نفر در منطقه فراهم می‌شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی