جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ | Friday 22 January 2021

پایگاه خبری ” انارما ” که عنوان اولین پایگاه خبری دارای مجوز در شهرستان انار را یدک می کشد، وارد هفتمین سال فعالیت خود شد

پایگاه خبری انارما فعالیت رسانه ای خود را در تیرماه ۱۳۹۲ در سایت خبری آغاز و با پیشرفت فضای مجازی، فعالیت خود را در شبکه های مجازی توسعه داد.
 
پایگاه خبری « انارما » که اولین سایت خبری الکترونیکی دارای مجوز در شهرستان است در تیرماه ۱۳۹۹ وارد هفتمین سال فعالیت خود شد.
 
«انارما» تاکنون بیش از ۱۱هزار و ششصد لینک خبر از شهرستان انار و استان کرمان را منتشر کرده است که در برخی اخبار نشر شده در سایت های خبرگزاری کشوری از جمله فارس ، دانا ، مهر ، باشگاه خبرنگاران جوان و خبرگزاری بسیج بازنشر شده است.
 
خوشحالیم که توانستیم شش سال با تمام سنگ اندازی ها، تهدید ها و مانع ها به زادگاهمان خدمت کنیم و ثانیه ای دست از حقیقت گویی بر نداشته ایم و با همه خوب و بد اما خوشبختانه امروز پای به هفت سالگی گذاشتیم.
 
در باور ما، مردم ولی نعمت و محور و مسئولان نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یک ضمن برخورداری از حقوقی که رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز برعهده دارند و نقد جدی و اصولی را عنصر زاینده یک جامعه پویا می‌دانیم.
 
قطعاً خوب میدانیم اگر حمایت دوستان عزیزمان نبود، امروز #انارما وجود نداشت و امروز هم خوب می‌دانیم که زنده ماندن ما در گرو همکاری شهروندان و دوستانیست که در عرصه خبر و اطلاع رسانی با ما همکاری می کنند و به صورت افتخاری خبرنگار و حامی انارما هستند.
 
لازم می دانم از تمامی عزیزان، دوستان و همکارانی که در تمامی دوران فعالیت پایگاه خبری انارما چه در زمینه خبرنگاری و عکاسی چه در زمینه مشاوره که برای هر چه بهتر شدن کیفیت این پایگاه خبری  قدم برداشتند تشکر ویژه ای داشته باشم.
 
امید است در ادامه فعالیت با همت مجموعه همکاران عزیزمان بتوانیم هر چه بهتر و پربارتر از گذشته در حوزه خبرنگاری و نشر دقیق و شفاف اخبار قدم برداریم.
 
حمیدرضا غلامرضائی پوراناری
مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری انارما


 

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی