سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 9 March 2021

نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران توسط رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انار به مناسبت روز خبرنگار در سالن تالار فرهنگیان انار برگزار شد

به گزارش انارما، سید حسین جعفری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انار در آستانه روز خبرنگار درجمع اصحاب رسانه بیان کرد: خبرنگاری روایت روشنگری، آگاهی و صداقت است خبرنگاران به عنوان امانتداران مردم از هیچ کوششی برای آگاهی دادن به جامعه دریغ نکنند.

وی با اشاره به اینکه اخبار و اطلاعاتی که در فضای مجازی رد و بدل می شود نباید باعث دلسردی، نگرانی و از بین رفتن نشاط اجتماعی شود، ادامه داد: خبرنگاری از خودگذشتگی های افرادی است که در راستای آگاهی به جامعه تلاش می کنند و این حرفه را با وجود همه سختی های فراوان به عنوان یک رسالت و وظیفه پذیرفته اند.

جعفری در خصوص ایجاد اتاق ویژه خبرنگاران افزود: مکانی برای برگزاری جلسات در این اداره به اصحاب‌رسانه اختصاص می‌یابد.

وی افزود: تلاش خواهیم کرد که با همکاری رابط اداری خانه مطبوعات استان و همچنین علیزاده رئیس کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، انجمن خبرنگاران این شهرستان را فعال و مشکلات آنان را نیز از طریق خانه مطبوعات پیگیری کنیم.

عکس :مهدی خلیلی


آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی