جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | Friday 27 November 2020

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان توسط اداره ورزش و جوانان انار صبح امروز در دفتر این اداره برگزار شد.

به گزارش انارما بمناسبت روز خبرنگار صبح امروز ۲۳مردادماه از خبرنگاران شهرستان در اداره ورزش و جوانان این اداره تجلیل شد

در این نشست علی صالحی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان به وضعیت ورزش شهرستان در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان که باید متولی و مشوق ورزشکاران باشد در این ایام وظیفه ممانعت از ورزش را عهده دار شده و متاسفانه به دلیل بیماری کرونا نمی توانیم اجازه انجام فعالیتهای ورزشی را به ورزشکاران بدهیم.

وی این محدودیت و ممانعت ها را خسارت بزرگی به ورزش دانست و اظهار داشت: زمان زیادی لازم است که بتوانیم این خسارت را جبران کنیم و دوباره افراد را به ورزش مشتاق کنیم.

صالحی  همچنین به استفاده از پتانسیل خیری در گسترش ورزش شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون در شرایطی هستیم که تمامی ادارات با کمبود بودجه مواجهند، اداره ورزش و جوانان نیز یکی از این ادارات است که باید از حضور خیرین در رشد و پیشرفت ورزش بهره ببرد و ما نیازمند کمک خبرنگاران و رسانه ها برای جذب کمک خیرین به ورزش هستیم.

در ادامه این نشست سایر خبرنگاران به بیان دیدگاههای خود در زمینه خبر و خبررسانی در عرصه ورزش و حوزه شهرستان پرداختند، سپس با اهدای لوح و هدیه از زحمات خبرنگاران تجلیل شد.

عکس : علیرضا زمانی

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی