سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 9 March 2021

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان توسط اداره ورزش و جوانان انار صبح امروز در دفتر این اداره برگزار شد.

به گزارش انارما بمناسبت روز خبرنگار صبح امروز ۲۳مردادماه از خبرنگاران شهرستان در اداره ورزش و جوانان این اداره تجلیل شد

در این نشست علی صالحی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان به وضعیت ورزش شهرستان در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان که باید متولی و مشوق ورزشکاران باشد در این ایام وظیفه ممانعت از ورزش را عهده دار شده و متاسفانه به دلیل بیماری کرونا نمی توانیم اجازه انجام فعالیتهای ورزشی را به ورزشکاران بدهیم.

وی این محدودیت و ممانعت ها را خسارت بزرگی به ورزش دانست و اظهار داشت: زمان زیادی لازم است که بتوانیم این خسارت را جبران کنیم و دوباره افراد را به ورزش مشتاق کنیم.

صالحی  همچنین به استفاده از پتانسیل خیری در گسترش ورزش شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون در شرایطی هستیم که تمامی ادارات با کمبود بودجه مواجهند، اداره ورزش و جوانان نیز یکی از این ادارات است که باید از حضور خیرین در رشد و پیشرفت ورزش بهره ببرد و ما نیازمند کمک خبرنگاران و رسانه ها برای جذب کمک خیرین به ورزش هستیم.

در ادامه این نشست سایر خبرنگاران به بیان دیدگاههای خود در زمینه خبر و خبررسانی در عرصه ورزش و حوزه شهرستان پرداختند، سپس با اهدای لوح و هدیه از زحمات خبرنگاران تجلیل شد.

عکس : علیرضا زمانی

 

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی