سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | Tuesday 7 February 2023

در چهارمین روز از هفته دولت چندین طرح عمرانی و کشاورزی و ورزشی در شهرستان انار افتتاح شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ در چهارمین روز از هفته دولت صبح امروز چهارم شهریور ماه با حضور مسئولین شهرستان چهار طرح عمرانی و کشاورزی و ورزشی افتتاح شد.

 

۱ .افتتاح اجرای طرح آسفالت از محل اعتبارات طرح هادی و مشارکت دهیاری ها در روستاهای گیتی آباد و حجت آباد به نمایندگی از ۳۰ هزار متر مربع آسفالت معابر روستایی به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون تومان 

 

۲٫ افتتاح سفره خانه سنتی (حمام تاریخی) در محمد آباد ساقی با ۳ نفر اشتغالزایی ، و ۳۰۰میلیون تومان هزینه که ۲۵۰ میلیون تومان آن از محل تسهیلات پرداختی میباشد.

 

۳٫ افتتاح طرح آبیاری زیر سطحی به مساحت ۵ هکتار و به نمایندگی از ۵۰ هکتار زمین کشاورزی در امینشهر با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و یکصد و شصت میلیون تومان که هشتصد و هفتاد و پنج میلیون تومان آن بعنوان کمک بلاعوض دولت هزینه گردیده است.

 

۴٫ افتتاح زمین والیبال ساحلی انار در محل مجموعه آزادگان با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال به همت خیر شهرستان انار آقای هادوی به بهره برداری رسید.

عکس و گزارش : حسین جمشیدی

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی