جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | Friday 27 November 2020

در چهارمین روز از هفته دولت چندین طرح عمرانی و کشاورزی و ورزشی در شهرستان انار افتتاح شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ در چهارمین روز از هفته دولت صبح امروز چهارم شهریور ماه با حضور مسئولین شهرستان چهار طرح عمرانی و کشاورزی و ورزشی افتتاح شد.

 

۱ .افتتاح اجرای طرح آسفالت از محل اعتبارات طرح هادی و مشارکت دهیاری ها در روستاهای گیتی آباد و حجت آباد به نمایندگی از ۳۰ هزار متر مربع آسفالت معابر روستایی به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون تومان 

 

۲٫ افتتاح سفره خانه سنتی (حمام تاریخی) در محمد آباد ساقی با ۳ نفر اشتغالزایی ، و ۳۰۰میلیون تومان هزینه که ۲۵۰ میلیون تومان آن از محل تسهیلات پرداختی میباشد.

 

۳٫ افتتاح طرح آبیاری زیر سطحی به مساحت ۵ هکتار و به نمایندگی از ۵۰ هکتار زمین کشاورزی در امینشهر با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و یکصد و شصت میلیون تومان که هشتصد و هفتاد و پنج میلیون تومان آن بعنوان کمک بلاعوض دولت هزینه گردیده است.

 

۴٫ افتتاح زمین والیبال ساحلی انار در محل مجموعه آزادگان با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال به همت خیر شهرستان انار آقای هادوی به بهره برداری رسید.

عکس و گزارش : حسین جمشیدی

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی