دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 1 March 2021

به گزارش ” انارما ” ؛ صبح امروز ششم شهریور با حضور محمد صادق بصیری معاون سیاسی استانداری کرمان ،خیرین و مسئولان شهرستان پیشرفته ترین مرکز بی خطرسازی پسماندهای عفونی جنوب کشور در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)انار افتتاح شد. این سایت با توانایی بیخطرسازی انواع پسماندهای عفونی ، محیط کشت های آزمایشگاهی ،سیفتی باکسها و […]

به گزارش ” انارما ” ؛ صبح امروز ششم شهریور با حضور محمد صادق بصیری معاون سیاسی استانداری کرمان ،خیرین و مسئولان شهرستان پیشرفته ترین مرکز بی خطرسازی پسماندهای عفونی جنوب کشور در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)انار افتتاح شد.

این سایت با توانایی بیخطرسازی انواع پسماندهای عفونی ، محیط کشت های آزمایشگاهی ،سیفتی باکسها و مواد شیمیایی و دارویی با سیستم اتوکلاو که دارای واحد مخصوص نگهداری و بی خطرسازی پسماندهای سایتوتوکسیک نیز می باشد و طبق اخرین استانداردهای بهداشت محیط با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان توسط خیر گرانقدر حاج حسین احمداکبری احداث و تجهیز گردیده است .

این مرکز که پیشرفته و بروزترین مرکز بیخطرسازی در جنوب کشور می باشد قادر است کلیه پسماندهای عفونی و خطرناک تولید شده در سطح شهرستان را بیخطرسازی نموده و میزان خطر ناشی از وجود انها را به صفر برساند .

در ادامه این مراسم با حضور خیرین نیکوکار حاج حسین احمد اکبری؛ و به همت خانواده محترم زنده یاد حاج محمد خادمی در ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان، آیین کلنگ زنی شروع احداث ساختمان پاراکلینیک در جهت گسترش کلینیک سلامت انار انجام شد.

عکس : حسین جمشیدی

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی