دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Monday 30 November 2020

علی صالحی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار به مناسبت هفته دولت گزارش عملکرد این اداره را در یک سال اخیر به شرح ذیل بیان کرد

به گزارش ” انارما ” علی صالحی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار به مناسبت هفته دولت گزارش عملکرد این اداره را در یک سال اخیر به شرح ذیل بیان کرد:

✅اجرای فونداسیون و اسکلت در سالن ورزشی بانوان در مجموعه ورزشی شهید سلیمانی به مبلغ دو میلیارد تومان.
✅ تعمیر و کوددهی چمن طبیعی با همت خیرین گرانقدر با مبلغ ۲۰ میلیون تومان.
✅ ساخت اولین زمین والیبال ساحلی استاندارد در استان که دارای برج نور، فنس کشی و جایگاه تماشاچیان است، با مبلغ ۸۰ میلیون تومان با همت خیر گرانقدر حاج حسین هادوی.
✅ قرارداد آسفالت محوطه اداره تا سالن ورزشی آزادگان به مبلغ ۱۷ میلیون تومان در دو مرحله با همت و همکاری شهرداری.
✅تعمیر و بازسازی ساختمان قدیمی اداره که در حال حاضر امور جوانان و هیئت ورزشهای رزمی در آن مستقر است با همت شهرداری به مبلغ ۲۰ میلیون تومان.
✅ تعویض فنس های اطراف زمین چمن طبیعی، جداول اطراف زمین چمن و اصلاح پیست دومیدانی جهت ورزش های دو میدانی پیاده روی و دوچرخه سواری بانوان وآقایان بمبلغ ۳۲۰میلیون تومان
✅پرداخت قبض آب بهای زمین چمن طبیعی به مبلغ ۱۷ میلیون تومان و در حال حاضر در حال اجرای مخزن آب در محوطه زمین چمن طبیعی با همت و همکاری شورای شهر و شهرداری با مبلغ ۲۵ میلیون تومان.
✅ احداث و تکمیل ۶ باب خانه ورزش روستایی به مبلغ ۹۰ میلیون تومان.
✅خرید تاتامی و تأمین بخشی از خرید رینگ جهت هیئت ورزشهای رزمی توسط نماینده وقت محترم مجلس شورای اسلامی بمبلغ۶۵میلیون تومان
✅ کمک به هیئت های ورزشی توسط نماینده محترم وقت مجلس شورای اسلامی به مبلغ ۲۵ میلیون تومان.
✅ برگزاری پیاده روی خانوادگی پخش از شبکه سراسری با همت و همکاری هیئت ورزشهای همگانی.
✅ برگزاری مسابقات والیبال بانوان روستایی و بازیهای بومی و محلی، رزمی، فوتبال استانی و فوتسال کشوری، در دو نوبت به میزبانی شهرستان انار بود.
✅صعود ۴ نفر از کوهنوردان شهرستان انار به قله دماوند برای اولین بار.
✅راهیابی تکواندوکار نوجوان اناری به مرحله کشوری تکواندو (پومسه) مسابقات مجازی و کسب مقام اول.
✅میزبانی مسابقات ورزش‌های باستانی و مرشدین استانی با همت و همکاری هیئت ورزش های باستانی و پهلوانی.
✅ تجلیل از کلیه مدال آوران برتر استانی و کشوری با همکاری هیئت های ورزشی مربوطه با اهدای جوایز نقدی.
✅ پخش زنده تلویزیونی شبکه استانی عصر ورزش با حضورسرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار برای اولین بار که دیدگاه استان بعد از مصاحبه نسبت به شهرستان مثبت تر شد.
✅سرانه فضای ورزشی شهرستان سی و هشت دهم درصد با ساخت زمین های چمن مصنوعی سالن های ورزشی باشگاه های شخصی اضافه شده است که در سطح استان قابل دفاع ومثبت می باشد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی