چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ | Wednesday 21 February 2024

آب مورد نیاز حیات وحش با خرید و نصب تانکر ۵ هزار لیتری در دشت کازه انار که زیستگاه آهو و پرندگانی مثل هوبره، زاغ بور، باقرقره (چکور) و بسیاری وحوش دیگر است، توسط اداره حفاظت محیط انار احداث شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ شجاعی رئیس اداره حفاظت محیط زیست انار نیز گفت: این آبشخور در راستای احیای زیستگاه وحوش منطقه و نیز تأمین آب مورد نیاز حیات وحش با خرید و نصب تانکر ۵ هزار لیتری و دیگر تجهیزات مورد نیاز در دشت کازه که زیستگاه آهو و پرندگانی مثل هوبره، زاغ بور، باقرقره (چکور) و بسیاری وحوش دیگر است، از بودجه استانی به همت فرمانداری شهرستان انار تأمین اعتبار شده بود توسط اداره حفاظت محیط انار احداث شد.

لازم بذکر است با توجه به اهمیت و جایگاه محیط زیست توسط زهرودی فرماندار انار یک اصل نهال توسط وی در محل پروژه غرس گردید و یادبودی در دشت کازه انار به جا گذاشنه شد تا آیندگان نیز حفاظت از محیط زیست و طبیعت را فراموش نکنند.

 

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی