یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 28 February 2021

مراسم تجلیل از دکتر محمد برجی و معارفه دکتر ساناز عبداللهی بعنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور  مسئولین شهرستان های رفسنجان و انار در محل سالن سلامت شبکه بهداشت انار برگزار شد.

به گزارش ” انارما ” ، مراسم تجلیل از دکتر محمد برجی و معارفه دکتر ساناز عبداللهی بعنوان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور  مسئولین شهرستان های رفسنجان و انار در محل سالن سلامت شبکه بهداشت انار برگزار شد.

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان  ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر برجی خاطر نشان کرد:  جای بسی خوشحالی است که امروزه شبکه بهداشت شهرستان انار به این توسعه و پیشرفت رسیده و دکتر برجی چندین سال اعتماد و امیدواری را در میان مردم انار و خیرین ایجاد کرده است که خود قابل تقدیر است.

زهرودی فرماندار انار بیان کرد تشکر فراوان داریم از مجموعه شبکه بهداشت و درمان که با مدیریت و تلاش بی وقفه توانستیم به خوبی ویروس کرونا را تا هم اکنون کنترل کنیم و همچنین همت دوستان و تلاش های شبکه بهداشت و درمان نیز سبب شد که مردم از رفتن به شهرستان های مجاور جهت امر درمان بی نیاز شوند و همچنین از شهر ها و روستا های اطراف نیز به شهرستان انار مراجعه کنند.

فرماندار انار از  اسماعیلی ندیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان خواست تا در جهت تامین پزشک متخصص و ساختمان مرکز تصویر برداری همکاری لازم را داشته باشد و مرکز خدمات سلامت امین شهر با توجه به اهمیت آن شبانه روزی شود .
وی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه فاصله و جمعیت روستای لطف آباد تا شهرستان ۱۶ ساعته شدن مرکز خدمات درمانی شهر لطف آباد منطقی است و در صورت امکان این اتفاق محقق شود.

دکتر محمد برجی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار ضمن خیر مقدم  به تشریح سابقه مرکز درمانیو  شبکه بهداشت و درمان شهرستان از سال ۸۸ تا کنون پرداخت و خاطر نشان کرد: در سال ۹۸ و در شش ماه نخست سال جاری تعداد کل ماموریت های ثبت شده اورژانس شهرستان ۱۲۱ هزار ۸۷۷ مورد اعم از حوادث غیرتصادفی و مورد تصادفی ثبت شده است.

وی خاطر نشان کرد :  ۹۳درصد نیروهای کادر درمان بومی بوده این درحالیست که نزدیک به  ۴۰۰ نفر در کل مجموعه درمان شهرستان انار در حال فعالیت هستند.

برجی همچنین از فعالیت ۴ مرکز جامع سلامت و ۱۳ خانه سلامت در شهرستان در خال فعالیت هستند که به طور کامل بهسازی و نوسازی شده اند

راه اندازی مرکز مشاوره ازدواج انار کلینیک های دیابت، قلب و عروق، کلینیک کاردرمانی( که دو روز در هفته ارائه خدمت میدهد به معلولین و جانبازان عزیز) واحد فوریتهای پزشکی ۱۹ متخصص در کلینیک از دستاورد های این مجموعه می باشد
پایگاه های امام سچاد، امام حسین و بیاض در سال ۹۸ و ۹۹ نزدیک به ۳۹۲۹ ماموریت انجام داده اند

رئیس سابق مرکز بهداشت انار گفت: با مشارکت مردم غربالگری خوبی در شهرستان انجام شد و در طول این مدت ۷۶۲۳۲ نفر غربالگری شدند .

دکتر برجی در گفتگو با خبرنگار انارما مشکلات خانوادگی را از دلایل اصلی استعفا خود برشمرد و تصریح کرد: مشکلات شخصی موجب شد نتوانم در ادامه فعالیت شبکه بهداشت و درمان همکاران دیگر را همراهی کنم.

وی با اشاره به اینکه از مدتی پیش این تصمیم را گرفته بودم افزود: رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در ابتدا با استفعای بنده مخالف کردند و بعد از شنیدن توضیحات اینجانب در مورد مشکلات شخصی موافقت خود را اعلام کردند.

رئیس سابق شبکه بهداشت شهرستان انار، افزود :خانم دکتر عبداللهی از پزشکان بسیار خوب، با اخلاق و متعهد شهرستان هستند که به تایید هییت رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفستجان رسیدند و امیدوارم در این راه موفق باشند.

دکتر عبداللهی در گفت گو با خبرنگار انارما عنوان کرد : ضمن تشکر از زحمات دکتر برجی  به عنوان همکار در کنار ما خواهند بود و از تجربیات ایشان استفاده خواهیم کرد و ان شا الله بعد از برنامه ریزی و دریافت همه اطلاعات لازم از سیستم اولویت را در بخش درمان و بیمارستان خواهم گذاشت  و در ادامه راه اندازی بیمارستان، راه اندازی بخش تصویر برداری و جذب پزشک متخصص و با تجربه مورد نیاز شهرستان تلاش خواهیم کرد.

عکس و گزارش : علیرضا زمانی

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی