دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 1 March 2021

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت : هماهنگی لازم بین مسئولین شبکه بهداشت و درمان و خیرین در زمینه پروژهای بهداشتی و درمانی بوجود آمده و باعث شده است از سال ۹۲ تا کنون قریب به ۸ میلیارد تومان کمک های مردمی و خیرین به شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار مهیا شود.

به گزارش ” انارما ” ، دکتر اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در آیین تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان انار از کلیه فعالان عرصه بهداشت تقدیر و از خدمات ارزنده دکتر برجی در پیشبرد خدمات بهداشت و درمان شهرستان انار تشکر کرد.

وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش خودمان را کردیم که بتوانیم دکتر برجی به عنوان ریاست شبکه بهداشت انار به فعالیت خود ادامه دهند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و عواملی همچون مشکلات شخصی ترجیح داده اند تا کناره گیری و ادامه فعالیت خود را واگذار نمایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ضمن ابراز خرسندی و رضایت از انتخاب دکتر ساناز عبداللهی به عنوان مدیر شبکه بهداشت شهرستان ، ایشان را که سابقه فعالیت در این شهرستان را دارند از اهالی شهر دانستند و از کلیه همکاران برای ارائه هر چه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی تلاش بیشتر ، همکاری و همدلی را خواستار شدند.

وی همچنین از هیئت ها و مساجد شهرستان انار که با رعایت کامل پروتکل ها و مدیریت خوب و قدرتمند مسئولین مانع از شیوع هر چه بیشتر این ویروس شدند کمال تشکر کرد.

دکتر اسماعیلی گفت:در سه بخش پروژه های اتمام یافته از سال ۹۲ تا کنون بغیر از پروژه احداث بیمارستان انار، بیش از ۱۰۵ میلیارد تومان سرمایه در عرصه سلامت ، ساخت و ساز،تجهیزات پزشکی و پرسنل هدایت شده است که نشان دهنده ان است که دولت توجه ویژه به بخش بهداشت داشته است.

وی افزود: هماهنگی لازم بین مسئولین شبکه بهداشت و درمان و خیرین در زمینه پروژهای بهداشتی و درمانی بوجود آمده و باعث شده است از سال ۹۲ تا کنون قریب به ۸ میلیارد تومان کمک های مردمی و خیرین به شبکه بهداشت و درمان شهرستان انار مهیا شود.

این مقام مسئول از جذب پزشک متخصص در مراکز درمانی شهرستان اشاره کرد و گفت : با راه اندازی کلینیک و بیمارستان جدید ، نیاز به تامین نیروی متخصص افزایش خواهد یافت و ۸ پزشک متخصص جدید جهت رفاه حال همشهریان عزیز جذب خواهند شد.

گزارش : علیرضا زمانی

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی